10 MAYIS

10 MAYIS PERŞEMBE

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

 
Konu: Deyim ve Atasözleri Etkinliği
Düzenleyen: Pötikare Yayıncılık
Saat: 12:00-13:00
Salon: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: İbrahim Ünsal
Konu: Tarih Yazan Kahramanlar
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Salon: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Ebubekir Kurban- Gökhan Özcan- Ertuğrul Fındık
Konu: Eğitim Ve Edebiyat Etkileşimi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Salon: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Selahattin Yusuf
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Salon: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk:  Çiğdem Zülfikar
Konu: Neden Mutlu Olamıyoruz?
Düzenleyen:  Aktiffelsefe İzmit Şubesi
Saat: 16:00-17:00 
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Lütfü Özşahin
Konu: Kut’ül Amare ve Afrin’den Günümüz Ortadoğu’ya
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Salon: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Erkan Şamcı
Konu: Dünyayı Titiz Kadınlar Kirletiyor
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Salon: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Sevil Nuriyeva
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Salon: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Ahmet Şerif İzgören
Konu: At Şu Adımı
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Salon: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Şeniz Baş 
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Cem Gülbent
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-15:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Simuzer Yazıcı 
Düzenleyen: Carpe Diem Kitap
Saat:  11:00-14:00
Yer: Carpe Diem Kitap Standı

Konuk: Ömer Sevinçgül 
Düzenleyen: Carpe Diem Kitap
Saat: 11:00-16:00
Yer: Carpe Diem Kitap Standı

Konuk: Gülsevin Kıral
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı
Saat: 11:00-14:00
Yer: Günışığı Kitaplığı Standı

Konuk: Pelin Güneş 
Düzenleyen: Tudem Yayınları 
Saat: 11:00-15:00  
Yer: Tudem Yayınları Standı

Konuk: Tuncel Altınköprü
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-14:00
Yer: Genç Hayat Standı

Konuk: İbrahim Ünsal
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Genç Hayat Yayınları Standı

Konuk: Zekeriya Efiloğlu
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Mavisel Yener  
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00  
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Bülent Akyürek 
Düzenleyen: C4 Kitap  
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Erdoğan Oğultekin   
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Cemal Ulu
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Doğan Soydan
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:00-19:00
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Barış Şimşek 
Düzenleyen: Kumran Yayınevi
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Halil Uzuntaş
Düzenleyen: Kumran Yayınevi 
Saat: 11:00–18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk:   Hünkar Dağlı
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk:   Songül Bulut
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk:   Çiğdem Ünlü
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Yaren Kayıp-Hatice Karlı Yüksel
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Yaykın-Yunus Coşkun
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Esra Balkan-Ahsen Melek Kocatürk
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Ayşenur Sezer Sever-Büşra Ayar 
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hamdi Gültekin
Düzenleyen:40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Remzi Özkan 
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-17:00
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Ercan Altuğ Yılmaz
Düzenleyen: Ceres Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Ceres Yayınları Standı

Konuk: Müjgan Gezgin 
Düzenleyen: Zeus Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Zeus Yayınları Standı

Konuk: Leytun Kaplan
Düzenleyen: Zeus Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Zeus Yayınları Standı

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 12:00-18:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Murat Kömür
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 12:00-18:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Aytaç Koşan
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00-15:00
Yer: Fenomen Kitaplar Standı

Konuk:   Mustafa Sefa Güvenir
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:   İknur Işık
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:  Ruhan Odabaş, Kamuran Özben, Ömer Akın
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Cem Ayaz
Düzenleyen: Doğu Kitabevi 
Saat: 13.00-18.00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Başak Günay
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Dilek Mert             
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Şair Feryadi          
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14: 00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Besim İmamoğlu   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: H. Osman Saraç   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Recep Uslu
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Ayten Özmeral–Filiz Tatar
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınevi Standı

Konuk: Ebubekir Kurban 
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 16:00-18:00
Yer: Profil Kitap Standı

Konuk: Gökhan Özcan 
Düzenleyen: Vadi Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Vadi Yayınları Standı

Konuk: Lütfü Özşahin
Düzenleyen: İlke Yayıncılık
Saat: 17:00-19:00
Yer: İlke Yayıncılık Standı


Konuk: Erkan Şamcı
Düzenleyen: Hayy Kitap
Saat: 18:00-19:00
Yer: Hayy Kitap Standı

Konuk: Ahmet Şerif İzgören
Düzenleyen: Elma Yayınevi
Saat: 19:00-20:00
Yer: Elma Yayınevi Standı