11 MAYIS

11 MAYIS CUMA

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

Konuk: Kanunî Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Konu: Büyüklerden Küçüklere Değerli Hikayeler
Düzenleyen: Mehtap Altunanahtar
Saat: 11:00-11:30
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Suat Turgut
Konu: Sanal Oyunlar ve Tehlikeleri
Düzenleyen: Güneşyolu Yayınları  
Saat: 13:00-14:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Mevlâna İdris-Enrar Çelebî
Konu: Çocukluğun Dijital Zehirlenmesi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Nurullah Genç
Konu: Şiir ve İnsan
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Suat Özdemir, Ömer Akın, Mahir Dönmez
Ruhan Odabaş, Zeynep Karaca, Tuğçe Asiye Ballı
Dilek Ayrıbaş, Ümit Salih Bolol
Müzik Grubu: Ufuk Pekmertol, Fethi Çaçan
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 15:00-17:00
Yer:  Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Veli Caydı, Derya Koç, Münire Tuğ
Mehmet Şen, Aslınur Akpınar, Tuğçe Ateş, Selma Zümre Sezgin
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Müzik Grubu: Ufuk Pekmertol, Fethi Çaçan
Saat: 15:00-17:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Yusuf Asal
Konu: Başarıya Giden Yolda Kitap ve Biz
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Erem Şentürk
Konu: Gavur Bizden Ne İstiyor?
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Saniye Bencik Kangal
Konu: Korkma İyi Bir Annesin
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Engin Noyan
Konu: Aşk Düşünce Yollara
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Ufuk Cengiz      
Konu: Yunus Emre ve Aşk
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 17:00-18:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk:   Aydın Mutlu Dinçoğul
Konu:   Zamanı Kirletmeyesin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat:  17:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Musa Yıldız      
Konu: Hoca Ahmet Yesevi
Düzenleyen: Yesevi Ocağı Eğitim, Kültür ve Sanat Derneği
Saat: 18:00-19:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Nigara Azakhova
Konu: Kadın ve Çocuk İstismarı
Düzenleyen: Genç İzmitliler Platformu
Saat: 18:00-19:00 
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Wilco Van Herpen
Konu: Modern Evliya Çelebi’nin Türkiye ve yemek notları
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Mine Sota
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-15:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Rana Demiriz 
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-15:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Özgür Balpınar
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-15:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Ömer Sevinçgül 
Düzenleyen: Carpe Diem Kitap
Saat: 11:00-16:00
Yer: Carpe Diem Kitap Standı

Konuk: Barış Şimşek 
Düzenleyen: Kumran Yayınevi
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Halil Uzuntaş
Düzenleyen: Kumran Yayınevi 
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Vehbi Vakkasoğlu
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 11:00-15:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Mine Soysal
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı
Saat: 11:00-14:00
Yer: Günışığı Kitaplığı Standı

Konuk: Bülent Akyürek 
Düzenleyen: C4 Kitap  
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

Konuk: Zekeriya Efiloğlu
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: İbrahim Ünsal
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-14:00
Yer: Genç Hayat Standı

Konuk: Nazlı Sapay Şener
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-14:00
Yer: Genç Hayat Standı

Konuk: Çağrı Cebeci
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-14:00
Yer: Genç Hayat Standı

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Murat Kömür
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Erdoğan Oğultekin   
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Cemal Ulu
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Rahim Türk
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Ersagun Üstündağ 
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Pelin Güneş 
Düzenleyen: Tudem Yayınları 
Saat: 11:00-13:00
Yer: Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: Mavisel Yener  
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00  
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Doğan Soydan
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:00-19:00
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk:   Songül Bulut
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk:   Çiğdem Ünlü
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk:   Ergün Şahin
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Yaren Kayıp-Hatice Karlı Yüksel
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Yaykın-Yunus Coşkun
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Esra Balkan- Ahsen Melek Kocatürk
Düzenleyen:40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı


Konuk: Ayşenur Sezer Sever-Büşra Ayar 
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hamdi Gültekin
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Sevda Irmak-Seyfettin Karamızrak
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-17:00
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk:   İknur Işık
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:   Furkan Uğur Eşitti
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:  Ruhan Odabaş, Ömer Akın
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Başak Günay
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Suat Turgut 
Düzenleyen: Güneşyolu Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Güneşyolu Yayınları Standı

Konuk: Nuri Sincanlı
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: Roen Medreo
Düzenleyen:  Doğu Kitabevi
Saat: 14:00-18:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Dilek Mert             
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14: 00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Şair Feryadi          
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Besim İmamoğlu   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: H. Osman Saraç   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Saranlı Hüseyin Serin
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Melek Kavşut-Halit Nart 
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınevi Standı

Konuk: Nurullah Genç
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Mevlâna İdris 
Düzenleyen: ÇETO Dergisi
Saat: 16:00-18:00
Yer: ÇETO Dergisi Standı

Konuk: Yusuf Asal
Düzenleyen: Genç Nesil Yayınları
Saat: 17:00-19:00
Yer: Genç Nesil Standı

Konuk: Ufuk Cengiz      
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 18:00-19:00 
Yer: Profil Kitap Standı

Konuk: Engin Noyan
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 18:00-19:00
Yer: Profil Kitap Standı

Konuk: Saniye Bencik Kangal
Düzenleyen: Elma Yayınevi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Elma Yayınevi İstanbul

Konuk:   Aydın Mutlu Dinçoğul
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat:  18:00-19:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı