12 MAYIS

12 MAYIS CUMARTESİ

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

Konuk: Halit Bekiroğlu - Yusuf Şahin  
Konu: Düşünce ve Şiir
Düzenleyen: İlke Yayıncılık
Saat: 11:00-12:00
İmza: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Gazi Karabulut
Konu: Kızıl Elmanın Başbuğları
Düzenleyen: Türk Ocakları Kocaeli Şubesi 
Saat: 11:00-12:00
Y​er: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Ahmet Taşgetiren 
Konu: Ümmet Nasıl Ayağa Kalkar?
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 12:00-13:00 
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Ercan Mertoğlu
Konu: Okul Öncesi Öğretmen ve Müzik
Düzenleyen: Ç.E.S Yayınları  
Saat: 12:00-13:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Hüseyin Doğan
Konu: Çiçek Hikayeleri
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi  
Saat: 12:00-13:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Ahmet Maraşlı 
Konu: Zekadan Dehaya
Düzenleyen: Damla Yayınları  
Saat: 12:00-13:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Hikmet Anıl Öztekin 
Konu: Eyvallah Sohbetleri
Düzenleyen: Hayy Kitap Yayınları  
Saat: 13:00-14:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Ahmet Uçar
Konu: İslam Dünyası ve II. Abdülhamid Han
Düzenleyen: Çamlıca Basım Yayın
Saat: 13:00-14:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Tarık Tufan 
Konu: Beni Onlara Verme
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 13:00-14:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: İlber Ortaylı
Konu: Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00-15:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Nevzat Tarhan
Konu: Bilinçli Aile Olmak
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Ebubekir Sifil
Konu: Modern İslam Düşüncesi
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Doğuş
Konu: 46 A-Rıza
Düzenleyen: Papillon Yayınları  
Saat: 15:00-16:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Şehrin Harika Çocukları
Konu: Şehrin Harika Çocukları ve Çocuk Kitapları
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Meltem Güner
Konu: Niyetin Gücü
Düzenleyen: Destek Yayınları  
Saat: 15:00-16:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Hakan Çelik 
Konu: Değişen Dünya, Değişen Türkiye
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Sevda Türküsev, Kürşat Biçici
Konu: Medyanın Görünmeyen Yüzü
Düzenleyen: Akis Yayınları  
Saat: 16:00-17:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Eyyüb Yılmaz       
Konu:  Beslenerek İyileş
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk:  Nihat Ergün
Konu: İktisadi ve Siyasi Düşüncede Akıl 
Düzenleyen: Otto Yayınları
Saat: 16:00-17:00  
Salon: Kılavuz Gençlik Sahnesi 

 

Konuk: İbrahim Kaboğlu
Konu: Çocuklarımız ve Geleceği İçin Anayasa
Düzenleyen: Tekin Yayınevi  
Saat: 17:00-18:00 
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Ömer Tuğrul İnançer
Konu: Okumak
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Mustafa Açıkgöz
Konu: Sevdiğin İşi Yap ve Girişimcilik
Düzenleyen: Ceres Yayınları  
Saat: 17:00-18:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Erhan Altunay
Konu: Dinler Tarihi ve Ezoteriğin Işığında Uluslararası Siyaset
Düzenleyen: Destek Yayınları  
Saat: 17:00-18:00 
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Bilal Sami Gökdemir
Konu: Dost Kayığı
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap Yayınları  
Saat: 18:00-19:00 
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Selahaddin E. Çakırgil
Konu: Çöküşten, Silkiniş ve Dirilişe 
Düzenleyen: İnkılâb Yayınları  
Saat: 18:00-19:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Taylan Katak
Konu: Politikaya Estetik Bir Bakış
Düzenleyen: Ekinoks Yayınları
Saat: 18:00 -19:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: İlker Belek
Konu: Aydınlanma Mücadelesi 
Düzenleyen: Yazılama Yayınevi
Saat: 19:00-20:00  
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Adnan Özyalçıner, Ruhan Odabaş, Nilgün Sezeralp, Kadir Yüksel
Konu: İzmit’in Şairi Ruşen Hakkı’nın Şiiri ve Öyküleri
Düzenleyen: Kor Kitap 
Saat: 19:00-20:00 
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Zekeriya Efiloğlu
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: İbrahim Ünsal
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-14:00
Yer: Genç Hayat Standı

Konuk: Temirağa Demir
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat:  11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Yılmaz Yavuz
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Mustafa Çağrı Apak
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Murat Kömür
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Doğan Soydan
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:00-19.00
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Kahraman Eroğlu   
Düzenleyen: Nergiz Yayınları  
Saat: 11:00-18:00
Yer: Nergiz Yayınları Standı

Konuk: Barış Şimşek 
Düzenleyen: Kumran Yayınevi
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Halil Uzuntaş
Düzenleyen: Kumran Yayınevi 
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Hatice Üzgül  
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 11:00-16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Serdar Yeşilyurt
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap  
Saat: 11:00-16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Osman Özbek
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Cemal Ulu
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Rahim Türk
Düzenleyen:  Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Ersagun Üstündağ 
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Mavisel Yener  
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00  
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Süleyman Ezber
Düzenleyen: Uğurböceği Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Zafer-Uğurböceği Yayınevi Standı

Konuk: Bülent Akyürek 
Düzenleyen: C4 Kitap  
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

Konuk: Metin Özdamarlar 
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 12:00-15:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Yusuf Efe Göçer 
Düzenleyen: Carpe Diem Kitap
Saat: 12:00-15:00
Yer: Carpe Diem Kitap Standı

Konuk: Birsen Ekim Özen 
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 12:00-15:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Hurşit Güneş
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 12:30-15:00
Yer: Doğan Kitap Standı

Konuk: Hurihan Yıldırım
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 13:00-16:00
Yer: Doğan Kitap Standı

Konuk: İsmail Yamanol
Düzenleyen: İthaki Yayınları
Saat: 12:00 -14:00
Yer: İthaki Yayınları Standı

Konuk: Tevfik Uyar 
Düzenleyen: İthaki Yayınları
Saat: 12:00-14:00
Yer: İthaki Yayınları Standı

Konuk: Feraye Şahin 
Düzenleyen: İthaki Yayınları
Saat: 12:00 -14:00
Yer: İthaki Yayınları Standı

Konuk: Mine Sota             
Düzenleyen: Vadi Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Vadi Yayınevi Standı

Konuk: Arif Soysal ve Hatice Altuna
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-17:00 
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Çiğdem Funda Yılmaz
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-17:00   
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Altun
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-17:00  
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Gençosman Denizci
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 12:00-14:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Adnan Özyalçıner
Düzenleyen: Kor Kitap 
Saat: 13:00-19:00 
Yer: Kor Kitap Yayınevi Standı

Konuk: Ahmet Buğdaycı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 12:00-16:00 
Yer: Kayıhan Yayınevi Standı

Konuk: Cuma Buğdaycı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 12:00-16:00 
Yer: Kayıhan Yayınevi Standı

Konuk: Yaren Kayıp- Hatice Karlı Yüksel
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Yaykın-Yunus Coşkun
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Esra Balkan-Ahsen Melek Kocatürk
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Ayşenur Sezer Sever-Büşra Ayar 
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Halit Bekiroğlu - Yusuf Şahin 
Düzenleyen: İlke Yayıncılık
Saat: 12:00-13:00
Yer: İlke Yayıncılık Standı Salon 

Konuk: Hamdi Gültekin
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk:  Mehmet Güler
Düzenleyen: Morpa Yayınları
Saat: 12:00-18:00 
Yer: Morpa Yayınları Standı

Konuk: Yusuf Asal
Düzenleyen: Genç Nesil Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Genç Nesil Yayınları Standı

Konuk: Vehbi Vakkasoğlu
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Ercan Mertoğlu 
Düzenleyen: Ç.E.S Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Ç.E.S Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Taşgetiren 
Düzenleyen: Erkam Yayınları
Saat: 13:00-14:00 
Yer: Erkam Yayınları Standı

Konuk: Meralsu Karaloğlu
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 13:30-15:00
Yer: Profil Kitap Standı 

Konuk: Ahmet Günbay Yıldız
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları Standı 

Konuk: İrfan Değirmenci
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Feyza Altun
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Adem Özbay
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 13:00-15:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Naim Babüroğlu
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk:   Prof. Dr. Ahmet Taşağıl
Düzenleyen:  Bilge Kültür Sanat Yayınları
Saat:  13:00-16:00
Yer: Bilge Kültür Sanat Yayınları Standı

Konuk: Barış Doster
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Necdet Saraç
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Özcan Tekdemir
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı


Konuk: Oytun Erbaş
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Sinan Meydan 
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 13:00–15:00
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Berrin Göncü Işıkoğlu
Düzenleyen: Genç Nesil Yayınları
Saat: 13:00–17:00
Yer: Genç Nesil Yayınları Standı

Konuk: Meltem Ulu
Düzenleyen: Pötikare Yayıncılık
Saat: 13:00-15:00
Yer: Pötikare Yayınevi Standı 

Konuk: Ahmet Taşağıl
Düzenleyen: Bilge Kültür Sanat Yayınları
Saat: 13:00-16:00
Yer: Bilge Kültür Sanat Yayınları Standı

Konuk: Çiğdem Gündeş 
Düzenleyen: Tudem Yayınları 
Saat: 13:00- 15:00 
Yer: Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: Mustafa Balbay  
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13.00-18.00  
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Saygı Öztürk   
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13.00-18.00  
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Beyza Alkoç
Düzenleyen: İndigo Kitap
Saat: 13:00-15:00
Yer: İmza Alanı

Konuk: Barış Aydın
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı


Konuk: Erhan Salman
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Başak Günay
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Gürkan Hacır
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Gökçe Akova
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Sezer Soykök
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Gamze Karadağ
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Maraşlı 
Düzenleyen: Damla Yayınları  
Saat: 13:00-17:00
Yer: Damla Yayınları Standı

Konuk:   İknur Işık
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:   Nuran Taydaş Çal
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:  Fatma Kuşkaya, Münire Tuğ, Ömer Akın
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Zeynep Sahra
Düzenleyen: Ren Kitap
Saat:  14:00 – 16:00
Yer: İmza Alanı

Konuk: Hikmet Anıl Öztekin
Düzenleyen: Hayy Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Hayy Kitap Standı

Konuk: Çiçek Polat
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınevi Standı

Konuk: İdris Koç
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: Kenan Gürbüz
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: Nuri Sincanlı
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: Şebnem Seçkiner (Manyak Anne)
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: İlhami Akan
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: Ali Lidar  
Düzenleyen: İthaki Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: İmza Alanı

Konuk:  Nihat Ergün
Düzenleyen: Otto Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Otto Yayınları Standı

Konuk:  Nilgün Hansoy
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 14.00-18.00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Sezen Eren
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 14.00-18.00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Can Akkiriş
Düzenleyen:  Doğu Kitabevi
Saat: 14.00-18.00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Dilek Mert             
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00 -17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Şair Feryadi          
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Besim İmamoğlu   
Düzenleyen:  Bayşad
Saat:  14: 00 -17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Caner Yaman
Düzenleyen: Hayy Kitap Yayınları  
Saat:  14:00-15:00
Yer: İmza Alanı

Konuk: Zeus Kabadayı
Düzenleyen:  Hayykitap Yayınları  
Saat: 14:00-15:00
Yer: İmza Alanı

Konuk:  Selçuk Ören
Düzenleyen:  Sırtlan Kitap
Saat:  14:00-16:00
Yer: Sırtlan Kitap Standı

Konuk: Ethem Onur Bilgiç - Ali Çetinkaya
Düzenleyen: Sırtlan Kitap
Saat:  14:00-16:00
Yer: Sırtlan Kitap Standı

Konuk:  Ali Çetinkaya
Düzenleyen:  Sırtlan Kitap
Saat:  14:00-16:00
Yer: Sırtlan Kitap Standı

Konuk: H.Osman Saraç   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı


Konuk: Can Yılmaz
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Zafer Algöz  
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Davut Savaş Çıtraz 
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Murat Başaran 
Düzenleyen: Damla Yayınları  
Saat: 14:00-18:00
Yer: Damla Yayınları Standı

Konuk: Gökhan Özcan                     
Düzenleyen: Vadi Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Vadi Yayınevi Standı

Konuk: Vehbi Karakaş
Düzenleyen: Siyer Yayınları
Saat: 14:00-16:00 
Yer: Siyer Yayınları Standı

Konuk: Mina Kozan
Düzenleyen: Mina Yayınları
Saat: 14:00- 15:00
Yer: Mina Yayınları Standı

Konuk: Suat Turgut 
Düzenleyen: Güneşyolu Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Güneşyolu Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Uçar
Düzenleyen: Çamlıca Basım Yayın
Saat: 14:00-16:00
Yer: Çamlıca Basım Yayın Standı

Konuk: Bilal Sami Gökdemir 
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Ferit Delen
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap  
Saat: 14:00-16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Merve Özcan
Düzenleyen: Portakal Kitap
Saat: 14:00-17:00
Yer: Portakal Kitap Standı

Konuk: İlber Ortaylı
Düzenleyen: Kronik Kitap
Saat: 15:00-16:00
Yer: İmza Alanı

Konuk: Ebubekir Sifil
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Kayıhan Yayınları Standı

Konuk: Nevzat Tarhan
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Timaş Yayınları Standı 

Konuk: Salih Suruç  
Düzenleyen: Timaş Yayınları  
Saat: 15:00-17:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Yılmaz Büyükerşen
Düzenleyen: Atatürkçü Düşünce 
Derneği  
Saat: 15:00-17:00
Yer: Atatürkçü Düşünce Derneği Standı

Konuk: Oktay Koç
Düzenleyen:  Alfa Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Semih Arıcı
Düzenleyen:  Alfa Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Meltem Güner
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Gökhan Duman
Düzenleyen: Vadi Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Vadi Yayınevi Standı


Konuk: Doğuş
Düzenleyen: Papillon Yayınları  
Saat: 16:00-17:00
Yer: Papillon Yayınları Standı

Konuk: Eyyüb Yılmaz
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Sevda Türküsev
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 17:00-18:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Ömer Tuğrul İnançer
Düzenleyen: Sufi Kitap
Saat: 18:00-19:00
Yer: Sufi Kitap Standı

Konuk: İbrahim Kaboğlu
Düzenleyen: Tekin Yayınevi  
Saat: 18:00-19:00
Yer: Tekin Yayınevi Standı

Konuk: Erhan Altunay
Düzenleyen: Destek Yayınları  
Saat: 18:00-19:00 
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Açıkgöz
Düzenleyen: Ceres Yayınları  
Saat: 18:00-19:00
Yer: Ceres Yayınları Standı

Konuk: Taylan Katak
Düzenleyen: Ekinoks Yayınları
Saat:  19:00 -21:00 
Yer: Ekinoks Yayınları Standı

Konuk: Selahaddin Eş (Çakırgil)
Düzenleyen: İnkılâb Yayınları  
Saat: 19:00-20:00
Yer: İnkılâb Yayınları Standı

Konuk: İlker Belek
Düzenleyen: Yazılama Yayınevi
Saat: 20:00-21 :00  
Yer: Yazılama Yayınevi Standı