Söyleşiler / Konferanslar / Paneller

Konuk: Cansu Canan Özgen
Konu: Selçuklu’nun Şifreleri
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Durmuş Koç
Konu: Özgüven ve Başarı
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Der.
Saat: 13:00-14:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Adem Çaylak
Konu: Gülenizmin ve Fetonün Soykütüğü
Düzenleyen: Savaş Kitap
Saat: 13:00-14:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Aydın Aydın
Konu: Bildiğiniz Şeyler
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Der.
Saat: 14:00-15:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Nehir Aydın Gökduman
Konu: Okur Yazar Buluşması
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Özlem Akşit
Konu: Türkiye’de Kadın Olmak
Düzenleyen: Nergiz Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Alp Aktaş
Konu: Genç Lider
Düzenleyen: Aıesec
Saat: 15:00-16:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Nedim Şener, Ferhat Ünlü,  Çetiner Çetin
Konu: Araştırmacı Gazeteci Tehlikeyi Gördü Mü?
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Erhan Altunay
Konu: Geçmişin Işığında Günümüzü Anlamak; Masalcı
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk Gazeteci-Yazar H. Osman Saraç
Konu: Şiir Dinletisi
Düzenleyen: BAYŞAD
Saat: 16:00-17:00
Yer:Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuklar: Bahadır Yenişehirlioğlu, Aslı Bekiroğlu, Serkan Şenalp, Duygu Gürcan
Konu: Gençlik ve Sinema Paneli
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-18:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Yusuf Samet Çakır
Konu: Edebiyata Genç Bakış
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Norman Finkelstein
Konu: Dünyanın Gözünden Türkiye ve Ortadoğu
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-19:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Sosyolog Ali Aktaş
Konu: Türk Kültüründe Alevilik Ve Türkmen Aleviliği
Düzenleyen: Türk Ocakları Kocaeli Şubesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: İbrahim Hakkı Gündoğdu
Konu: Tarihimizde Zirveler ve Kırılmalar
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 17:00-18:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Kocaeli Buluşmaları: 1
Konu: Kocaeli’nin Yerel Gazete Gerçeği
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Ercüment Akdeniz
Konu: Sığınamayan Suriye
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın
Saat: 18:00-19:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

 

Konuk: Çiğdem Zülfikar
Konu: Zor İnsanlarla Geçinme Sanatı
Düzenleyen: Aktiffelsefe İzmit
Saat: 19:00-20:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu


 
Konuk: Kemal Sayar
Konu: Kendimizi ve Dünyayı Nasıl Daha İyi Kılabiliriz?
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 19:00-20:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

 

 

 

İmza Etkinlikleri

 
Konuk: Bülent Akyürek
Düzenleyen: C4 Kitap
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

 

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Hulusi Eryılmaz
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Seda Şener
Düzenleyen: Carpe Diem
Saat: 11:00-16:00
Yer: Carpe Diem Standı

 

Konuk: Aysel Köroğlu
Düzenleyen: Papillon Yayınları
Saat: 11:00-14:00  
Yer: Papillon Yayınları Stantı

 

Konuk: Furkan Uğur Eşitti
Düzenleyen: Vefa Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Vefa Yayınları Standı

 

Konuk: Damla Günay Demirel
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Kuloğlu Ömer
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Ali araptarlı
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 

Konuk: Gülfer Ceylan
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Yasemin Balcı
Düzenleyen: Kumran Yayınları 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Kumran Yayınları Standı

 

Konuk: Ayten Sonaydın
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 

Konuk: Nesrin Aslan
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Nimet Canbayraktar
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 

Konuk: Abdurrahman Tümer
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 12:00-13:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

 

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ali Ekber Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ayça Bağmen Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Yüksel Mert
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Metin Özdamarlar
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Güler Güleç
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Fikret Selim Yazıcı
Düzenleyen: Papillon Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Papillon Yayınları Stantı

 

Konuk: Hasan Latif Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Sevda Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Arif Soysal
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 12:00-19:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Hayrunnisa Topuz
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 12:00-19:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Kaniye Cantürk Ayer, Arzu Erdoğan
Düzenleyen: Önel Yayıncılık
Saat: 12:00- 19:00
Yer: Önel Yayıncılık Standı

 

Konuk: İsmail Mutlu
Düzenleyen: Mutlu Yayıncılık
Saat: 12:00- 19:00
Yer: Mutlu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Yaren Kayıp
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı


Konuk: Veysel Erkılıç
Düzenleyen: Papillon Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Papillon Yayınları Stantı

 

Konuk: Büşra Ayar
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

 

Konuk: Mehmet Akbulut
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

 

Konuk: Yunus Coşkun
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

 

Konuk: Recep Kara, Yakup Paslı
Düzenleyen: Safa Vakfı
Saat: 12:00-19:00
Yer: Safa Vakfı Standı

 

Konuk: Yasin Alp
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk: Cansu Canan Özgen
Düzenleyen: Kronik Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kronik Kitap Standı

 

Konuk: D. Ali Gültekin
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk: Ali Türkşen
Düzenleyen: Kaynak Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Kaynak Yayınları Standı

 

Konuk: Ahmet Yavuz
Düzenleyen: Kaynak Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Kaynak Yayınları Standı

 

Konuk: Elif Gökçe
Düzenleyen: Papillon Yayınları
Saat: 12:00-16:00  
Yer: Papillon Yayınları Stantı

 

Konuk: Mustafa Önsel
Düzenleyen: Kaynak Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Kaynak Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Hakkı Gündoğdu
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk:Ufuk Saka /Anıl Küsen
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

 

Konuk: H.Osman Saraç
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Şair Eyüp Cüce
Düzenleye:Bayşad
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk:Şair Ali Osman Yıldız
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Şair Dilek Mert
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Çiçek Polat, Selma Gün, Nuran Güral
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat:13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Ferhan Uğuz
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat:  13:00-14.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı

 

Konuk: Esma Tekbaş
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 13:00-14:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Simge Üngör
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 13:00-14:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Ahmet Buğdaycı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Kayıhan Yayınları Standı

 

Konuk: Erdem Özel
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Ezgi Yaz
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Özlem Akşit, Sedat Şenermen, Cazim Gürbüz, Erol Bilbilik
Düzenleyen: Nergiz Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Nergiz Yayınları Standı

 

Konuk: Hasan Ali Toptaş
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 13:00-14:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

 

Konuk: Sena Nur, Burak Mutluay
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00-15:00
Yer: Fenomen Kitaplar Standı

 

Konuk: Serda Kayman
Düzenleyen: Hiç Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Hiç Yayınları Standı

 

Konuk:  Hüseyin Hakkı Kahveci
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 13:00-19:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

 

Konuk:  Zekeriya Beşirli
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

 

Konuk: Pınar Çelik Gökçe
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Serhat Güven
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Saygı Öztürk
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Yeşim Soykal
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Ekrem Ülkü
Düzenleyen: Yeni İnsan Yayınevi
Saat: :13.00-:15.00
Yer: Yeni İnsan Yayınevi Standı

 

Konuk: Banu Avar
Düzenleyen: Ezgi Kitabevi
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ezgi Kitabevi Standı

 

Konuk: Eriş Ülger
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Şenol Çarık
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Serkan Akkuş
Düzenleyen: Kent Kitap
Saat: 14: 00-17:00
Yer: Kent Kitap Standı

 

Konuk: Tolga Gürakar
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: İsmail Tokalak
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Adem Çaylak
Düzenleyen: Savaş Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Savaş Kitap Standı

 

Konuk: Mevlüt Soysal
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

 

Konuk:  Nesibe Özcan Özbiçer
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14: 00-16: 00
Yer: Ferfir Yayınları Standı

 

Konuk:  Havva Tekin
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14: 00-16: 00
Yer: Ferfir Yayınları Standı

 

Konuk: Beyza Aksoy
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat:  14:00-16.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı

 

Konuk: Halime Erdoğan
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14:00-16:00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Siyami Boylu
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Murat Şahin
Düzenleyen: Minval Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Minval Yayınları Standı

 

Konuk: Cihan Erdem
Düzenleyen: Kesit Yayınları
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Kesit Yayınları Standı

 

Konuk: Prof. İsmet Barutçugil
Düzenleyen: Kariyer Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kariyer Yayınları Standı

 

Konuk: Roni War
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Avni Çebi
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Ayla Aydemir
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Hüseyin Türkoğlu
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Özgün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Menekşe Özkaya
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Nidayi Sevim
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Seher Keçe Türker
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Turgut Akaslan
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Zeliha Ergün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Durmuş KOÇ
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Der.
Saat: 14:00-19:00
Yer: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Aydın Aydın
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Der.
Saat: 15:00-19:00
Yer: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Özlem Akşit
Düzenleyen: Nergiz Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Nergiz Yayınları Standı

 

Konuk: Devin Bahçeci
Düzenleyen: Yeni İnsan Yayınevi
Saat: 15:00-17:00
Yer: Yeni İnsan Yayınevi Standı

 

Konuk: Mahmud Erol Kılıç
Düzenleyen: Sufi Kitap
Saat: 15:00-17:00
Yer: Sufi Kitap Standı

 

Konuk: Ümran Dağaşan Özlük
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

 

Konuk: Yunus Emre Eroğlu
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Pİa
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk: Ali Bayram
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Revasiye Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: Eksik Parça Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Eksik Parça Yayınları Standı

 

Konuk: Senem Tekinkoca
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 15:00-16:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Gürkan Hacır
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Erhan Altunay
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk: Barış Doster
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Ezgin Kılıç
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk: Sümeyye Ezel
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat:  16:00-17.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı

 

Konuk: Ercan Akarsu
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

 

Konuk: Yusuf Samet Çakır
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 17:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

 

Konuk: Gökhan Okçu
Düzenleyen: Elma Yayınevi
Saat: 18:00-20:00
Yer: Elma Yayınevi Standı

 

Konuk: Filiz Kocabıyık
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 18:00-19:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Ercüment Akdeniz
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın
Saat: 18:00-19:00
Yer: Evrensel Basım Yayın Standı


 
Konuk: Kemal Sayar
Düzenleyen: Kapı Yayınları
Saat: 20:00-21:00
Yer: Kapı Yayınları Standı