Söyleşiler / Konferanslar / Paneller


Konuk: KYÖD ve Aydili Sanat Der. Üyeleri
Konu: Karma Şiirler
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-14:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Nuray Baştan Aydın
Konu: Çocuklarda Sorumluluk Duygusu Nasıl Oluşturulur ve Çocuklara Sınır Koyma
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 12:00-13:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Ahmet Ümit, Mario Levi
Konu: Nasıl Okuyorlar? Nasıl Yazıyorlar?
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Şener Aksu
Konu: Edebiyat Atölyeleri ve Aydili Sanat Yayınları Şairlerinden Şiir Okuma Etkinliği
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat:13:00-14:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Ali Bektaş
Konu: Anadolu Müslümanlığı
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Canan Karatay
Konu: Sağlıklı Beslenme
Düzenleyen: Hayy Kitap
Saat: 14:00-15:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Nevzat Tarhan
Konu: Aile İçi İletişimde Sık Yapılan Yanlışlar
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Vedat Yenerer
Konu: PKK- FETÖ- ABD İşbirliği
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Erem Şentürk
Konu: Kitap ve Medeniyet
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Yelda Karataş, Tuğba Ünal
Konu: Medeniyet ve Kadın
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat:15:00-16-00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Süleyman Özışık
Konu: Kitabın Ortasından
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Ali Haydar Haksal
Konu: Müslümanca Duruş
Düzenleyen: MGV Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Filiz Kocabıyık
Konu: Yüreklere Dokunmak, Kişisel Gelişim
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 16:00-17:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Murat Aksoy
Konu: Sağlıkla Yaşamak Mümkün mü?
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-17:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Selçuk Aydemir
Konu: Hayaller ve Hayatlar
Düzenleyen: Küsurat Yayınları
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Emre Dorman
Konu: Kendini Kınayan Nefis
Düzenleyen: İstanbul Yayınevi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Kaniye Cantük Ayer, Arzu Erdoğan
Konu: Çocuklarda Öğrenme Yeteneğinin Gelişimi
Düzenleyen: Önel Yayınları
Saat: 17:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Naif Bagi, Ali Aktaş
Konu: Mancarlı Pideden Pitaya Yemek Kültürü
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Cazim Gürbüz
Konu: Ekonomi ve Milliyetçilik
Düzenleyen: Nergiz Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Yusuf Kaplan, Yusuf Genç
Konu: Batı Düşüncesi Karşısında Türkiye
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: H. Osman Saraç
Konu: Şair ve Yazarların Kitap Baskı, Tanıtım ve Dağıtım Sorunları ve Çözüm Önerileri
Düzenleyen: BAYŞAD
Saat: 18:00-19:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Pedagog Elif İpek
Konu: Çocuk ve Teknolojinin Sağlıklı Buluşmasında Ailelerin Rolü
Düzenleyen: Nihilio Vision
Saat: 19:00-20:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Mete Yarar, Metehan Demir, İzzet Çapa
Konu: Gündemi Yeni Medyadan İzlemek
Yeni Bir Medya Mecrası: Superhaber.tv
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 19:00-20:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konu: Kocaeli Mahalle Kültürü
Konuşmacı: Müge Uçar
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 19:00-20:00
Yer:Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

 

 

İmza Etkinlikleri


Konuk: Fatih Onaydın
Düzenleyen: Carpe Diem
Saat: 11:00-14:00
Yer: Carpe Diem Standı

 

Konuk: Bülent Akyürek
Düzenleyen: C4 Kitap
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

 

Konuk: Hulusi Eryılmaz
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: D. Ali Gültekin
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk: Esat Demir
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk: Aybike Bal
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk: Yasin Alp
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk: Furkan Uğur Eşitti
Düzenleyen: Vefa Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Vefa Yayınları Standı

 

Konuk: Münir Göker
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 

Konuk: Niyazi Özkan
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Özkarabulut
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 

Konuk: Kadri Durgut
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Gülfer Ceylan
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Nesrin Aslan
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Talha Yıldız
Düzenleyen: Vefa Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Vefa Yayınları Standı

 

Konuk: Güler Güleç
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-18:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Hasan Latif Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Sevda Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Ömer Yazıcı
Düzenleyen: Kumran Yayınları  
Saat: 11:00-19:00
Yer: Kumran Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Kemal İnci
Düzenleyen: Pagoda Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Pagoda Yayınları Standı

 

Konuk: Veysel Erkılıç
Düzenleyen: Papillon Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Papillon Yayınları Stantı

 

Konuk: Fikret Selim Yazıcı
Düzenleyen: Papillon Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Papillon Yayınları Stantı

 

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ali Ekber Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ayça Bağmen Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk:Hasan Basri Bilgin
Düzenleyen: Damla Yayınevi
Saat: 12:00-15:00
Yer: Damla Yayınevi Standı


Konuk: Nur Dombaycı
Düzenleyen: Damla Yayınevi
Saat: 12:00-15:00
Yer: Damla Yayınevi Standı


Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Yüksel Mert
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Hüsnü Sönmezer
Düzenleyen: Pagoda Yayınları
Saat: 12:00- 17:00
Yer: Pagoda Yayınları Standı

 

Konuk: Kaniye Cantürk Ayer, Arzu Erdoğan
Düzenleyen: Önel Yayıncılık
Saat: 12:00- 19:00
Yer: Önel Yayıncılık Standı

 

Konuk: İsmail Mutlu
Düzenleyen: Mutlu Yayıncılık
Saat: 12:00- 19:00
Yer: Mutlu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Yaren Kayıp
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

 

Konuk: Şair Recep Uslu
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Şair Ahmet Omurca
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Şair İsmail Daşdemir
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Ali Türkşen
Düzenleyen: Kaynak Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Kaynak Yayınları Standı

 

Konuk: Mustafa Önsel
Düzenleyen: Kaynak Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Kaynak Yayınları Standı

 

Konuk: Minel Altıner
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

 

Konuk: Mustafa Oral
Düzenleyen: Yeni İnsan Yayınevi
Saat: 13:00-15:00
Yer: Yeni İnsan Yayınevi Standı

 

Konuk: Osman Pamukoğlu
Düzenleyen: İnkılâp Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: İnkılâp Yayınları Standı

 

Konuk: Canan Karatay
Düzenleyen: Hayy Kitap
Saat: 15:00-16:00
Yer: Hayy Kitap Standı

 

Konuk: Halit Nart, Gamze Bakay
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat:13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Kübra Oktay
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 13:00-14:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Semiha Kaya
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat: 13:00-14.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı

 

Konuk: Selim Uğur
Düzenleyen: Semerkand Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Semerkand Yayınları Standı

 

Konuk: Ali Sözer
Düzenleyen: Semerkand Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Semerkand Yayınları Standı

 

Konuk: Doç. Dr. Kerim Buladı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Kayıhan Yayınları Standı

 

Konuk: Öznur Yıldırım
Düzenleyen: Pegasus Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Pegasus Yayınları Standı

 

Konuk: Doç. Dr. Hasan Gümüşoğlu
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Kayıhan Yayınları Standı

 

Konuk: Sabir Şahtaxtı
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Metin Yıldırım
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Özlem Akşit, Sedat Şenermen, Cazim Gürbüz,
Erol Bilbilik, Kahraman Eroğlu, Hakkı Yılmaz
Düzenleyen: Nergiz Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Nergiz Yayınları Standı

 

Konuk: Sinem Yıldırım
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Özge Altundaş
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Yelda Karataş
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 13:00:15:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

 

Konuk: Buse Naz Hacımustafaoğlu
Düzenleyen: Safa Vakfı
Saat: 13:00-16:00
Yer: Safa Vakfı Standı

 

Konuk:  Hüseyin Hakkı Kahveci
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 13:00-19:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

 

Konuk: Tuğba Ünal
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat:13:00 -15-00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

 

Konuk: Özgün Çınar
Düzenleyen: Hiç Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Hiç Yayınları Standı

 

Konuk: Murat Halıcı
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 13:00-14:00
Yer: Kanes Yayınları Standı



Konuk: Murat Akan
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 13:00-16:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

 

Konuk: Saygı Öztürk
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı


Konuk: Sumru Uzun
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Mevlüt Soysal
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

 

Konuk: İnan Acılıoğlu
Düzenleyen: Elma Yayınevi
Saat: 14:00-16:00
Yer: Elma Yayınevi Standı

 

Konuk: Cihan Erdem
Düzenleyen: Kesit Yayınları
Saat: 14:00- 15:00
Yer: Kesit Yayınları Standı

 

Konuk: Aytül Akal
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Nevzat Tarhan
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Ergun Yıldırım
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk : Cemalnur Sargut
Düzenleyen: Nefes Yayıncılık
Saat: 14:00-16:00
Yer: Nefes Yayınları Standı

 

Konuk: Sinan Canan
Düzenleyen: Tuti Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Nefes Yayınları Standı

 

Konuk: Caner Taslaman, Emre Dorman, Enis Doko
Düzenleyen: İstanbul Yayınevi
Saat: 14:00-16:00
Yer: İstanbul Yayınevi Standı

 

Konuk: Hayati Develi
Düzenleyen: Kesit Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kesit Yayınları Standı

 

Konuk: Volkan Pekdemir
Düzenleyen: Şamil Yayınevi
Saat: 14:00-16:00
Yer: Şamil Yayınevi Standı

 

Konuk: Mustafa Topkara
Düzenleyen: Karma Kitaplar
Saat: 14:00-17:00
Yer: Karma Kitaplar Standı

 

Konuk: Siyami Boylu
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: R. İhsan Eliaçık
Düzenleyen: Tekin Yayınevi
Saat: 14:00-17:00
Yer: Tekin Yayınevi Standı

 

Konuk: Neslihan Küçükşabanoğlu
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14:00-16:00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Engin Ülgen
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14:00-16:00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Fırat Kaya
Düzenleyen: Kariyer Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kariyer Yayınları Standı

 

Konuk: Aslı Günay
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat:14:00-18:00
Yer: Alfa Psikoloji Standı

 

Konuk: Roni War
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: Şevki Atik
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Avni Çebi
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Ayla Aydemir
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Hüseyin Türkoğlu
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Özgün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Menekşe Özkaya
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Murat Aksoy
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Nidayi Sevim
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Seher Keçe Türker
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Turgut Akaslan
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Zeliha Ergün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Akif Pamuk
Düzenleyen: Yeni İnsan Yayınevi
Saat: 15:00-17:00
Yer: Yeni İnsan Yayınevi Standı

 

Konuk: Ahmet Ümit
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

 

Konuk: Serdar Tuncer
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 15:00-18:00
Yer: Profil Kitap Standı

 

Konuk: Ayhan Bozkurt
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

 

Konuk: Berra Çamlıdere
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat: 15:00-16.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı

 

Konuk: Mario Levi
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

 

Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 15:00 -17:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Revasiye Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 15:00-17:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Ayşenur Yazıcı
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 15:00-16:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: Eksik Parça Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Eksik Parça Yayınları Standı

 

Konuk: Ali Erkan Kavaklı
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

 

Konuk: Erol Mütercimler
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Gürkan Hacır
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Ali Haydar Haksal
Düzenleyen: MGV Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: MGV Yayınları Standı

 

Konuk: Barış Doster
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Ümran Dağaşan Özlük
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

 

Konuk: Tolga Gürakar
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Mesut Yılmaz
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk: Ercan Akarsu
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 17:00-18:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

 

Konuk: Filiz Kocabıyık
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 18:00-19:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Selçuk Aydemir
Düzenleyen: Küsurat Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: İmza Alanı