Sosyal Medya

14 Mayıs Cumartesi

 

Etkİnlİk Broşürü

 

 

 

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

 

Konuk: Mim Kemal Öke
Konu: Arayışları ve Andıklarıyla Bir Zamane Dervişi
Saat: 13.00-14.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Ömer Tuğrul İnançer
Konu: Oku
Saat: 13.00-14.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Vahdettin Engin
Konu: Osmanlı'dan Cumhuriyet'e Tarihi Devamlılık
Moderatör: Emel Engin
Saat: 13.00-14.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Erman Toroğlu
Konu: Oynadım, Oynattım, Oynatalım
Saat: 13.00-14.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Sadiye Erol Aykaç
Konu: Tasavvufta Kadın, Kadın Ve Tasavvuf
Saat: 13.00-14.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Şermin Yaşar
Konu: Çocukluğumdan Çocuğuma
Saat: 14.00-15.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Ahmet Selçuk İlkan
Konu: Nasıl Şair Oldum Şiir Dinletisi
Saat: 14.00-15.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Nurdan Damla
Konu: Nebevi Perspektifte Gerçek Aşk
Saat: 14.00-15.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Senai Demirci
Konu: Cennette Bir Gün
Saat:14.00-15.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Yusuf Kaplan
Konu: Medeniyet Tasavvuru
Saat: 15.00-16.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Yasin Pişgin
Konu: Hz. Peygamberi Yeniden Düşünmek
Saat: 15.00-16.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Tuna Kiremitçi
Konu: Polisiye Edebiyat ve Perinin Ölümü
Saat: 15.00-16.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Hayati İnanç
Konu: Hayata Şiirden Bakmak
Saat: 16.00-17.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Murat Tavlı
Konu: Türkiye’de Genç Edebiyat
Saat: 16.00-17.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Okay Tiryakioğlu
Konu: Osmanlı’nın Yükselişi ve Fatih Sultan Mehmet
Saat: 16.00-17.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Taylan Katak - Alpay Demir
Konu: Bunalımdan Çıkış Yolu
Saat: 16.00-17.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Mustafa Topkara
Konu: İlişkilerin Psikolojisi
Saat: 17.00-18.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Ahmet Şimşirgil
Konu: Osmanlı’yı Yücelten Değerler
Saat: 17.00-18.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

 

 

İmza Etkinlikleri

 

Konuk: Berkant Parlak
Saat: 10.00-17.00
Yer: Alka Yayınevi Standı

Konuk: Murat Ali İlerigiden
Saat: 10.00-17.00
Yer: Alka Yayınevi Standı

Konuk: Yusufhan Güzelsoy
Saat: 10.00-17.00
Yer: Alka Yayınevi Standı

Konuk: Hayri Sarı          
Saat: 10.00-17.00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

Konuk: Ali Adil Atalay
Saat:11.00-19.00
Yer: Demos/Can Yayınları Standı

Konuk: Beyhan Uygur    
Saat: 11.00-13.00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

Konuk: Ufuk Tufan
Saat: 11.00-17.00
Yer: Profil Kitap Standı

Konuk: Hasan Ayaz
Saat: 11.00-13.00
Yer: Post Yayınevi Standı

Konuk: Yunus Ozan
Saat: 11.00-13.00
Yer: Gülbey Yayınları Standı

Konuk: Mahmut Haldun Sönmezer
Saat: 11.00-13.00
Yer: Post Yayınevi Standı

Konuk: İsrafil Baran
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kırmızı Leylek Yayınları Standı

Konuk: Meryem İtimat
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kırmızı Leylek Yayınları Standı

Konuk: Fahri Örengül
Saat: 11.00-16.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

Konuk: Köksal Güler
Saat: 11.00-16.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

Konuk: Erhan Ziya Sancar
Saat: 11.00-16.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

Konuk: Mehmet Kırış
Saat: 11.00-15.00 
Yer: Elephant Yayınları  Standı

Konuk: Mustafa Koçak
Saat: 11.00-15.00
Yer: Elephant Yayınları  Standı

Konuk: Yaren  Kayıp
Saat: 11.00-19.00
Yer: 40’lar Kulübü Standı

Konuk: Yunus Coşkun
Saat: 11.00-18.00
Yer: 40’lar Kulübü Standı

Konuk: Şenol Soydan
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kamer Yayınları  Standı

Konuk: D. Ali Gültekin
Saat: 11.00-18.00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

Konuk: Bedirhan Kurt
Saat: 11.00-14.00
Yer: Poesis Kitap Standı

Konuk: Rezan Çakmaz
Saat: 12.00-19.00
Yer: Demos/Can Yayınları Standı

Konuk: Mehmet Demirkapı
Saat: 12.00-19.00
Yer: Mühür Kitaplığı Standı

Konuk: Berna Olgaç
Saat: 12.00-15.00
Yer: Mühür Kitaplığı Standı

Konuk: Mustafa Fırat
Saat: 12.00-15.00
Yer: Mühür Kitaplığı Standı

Konuk: Mustafa Bora Yılmaz
Saat: 12.00 -19.00
Yer: Cağaloğlu Yayınevi Standı

Konuk: Leyla Yıldız
Saat: 12.00-14.00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Mcvlüt Soysal
Saat: 12.00-15.00
Yer: Kanes Yayınları Standı

Konuk: N.G. Kabal
Saat: 13.00-15.00
Yer: Martı Yayınları Standı

Konuk: Ayfer Güney
Saat:13.00-19.00
Yer: Truva Yayınları Standı

Konuk: Demet Mannaş Kervan
Saat: 13.00-19.00
Yer: Truva Yayınları Standı

Konuk: Mutlu Aydurmuş
Saat: 13.00-19.00
Yer: Truva Yayınları Standı
 
Konuk: Zeynep Sey
Saat: 13.00-15.00
Yer: Martı Yayınları Standı

Konuk: Ali Gülbaba
Saat: 13.00 -19.00
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınevi

Konuk: Siyami Boylu
Saat: 13.00 -19.00
Yer: Cağaloğlu Yayınevi

Konuk: Uğur Ulusoy
Saat: 13:00 -15.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Op. Dr. Ahmet Ulukal
Saat: 13.00-17.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Anayurtlu
Saat: 13.00-17.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Metin Köse
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Haydar Yıldız
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Hüseyin Demiral
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Levim Gürsel
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Mercan Serman
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Standı

Konuk: Taylan Katak
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Alpay Demir
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Hasan Zorlu
Saat: 14.00- 16.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Ömer Tuğrul İnançer
Saat: 14.00-16.00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk:  Halil Özsaraç
Saat: 14.00-18.00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Nilüfer Taktak
Saat: 14.00-15.00
Yer: Cezve Yayınları Standı

Konuk: Abdil Mert
Saat: 14.00-17.00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Murat Kubilay
Saat: 14.00-15.00
Yer: Doğan Kitap Standı

Konuk: Erol Mütercimler
Saat: 14.00-15.00
Yer: Alfa Kitap Standı

Konuk: Burak Öge
Saat: 14.00-15.00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Başak Günay
Saat: 14.00-16.00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Mim Kemal Öke
Saat: 14.00-15.00
Yer: Turkuvaz Kitap Standı

Konuk: Vahdettin Engin
Saat: 14.00-16.00
Yer: Yeditepe Yayınevi Standı

Konuk: Erman Toroğlu
Saat: 14.00-16.00
Yer: Turkuaz İmza Alanı

Konu: Hacire Büküm Yılmaz
Saat: 15.00-16.00
Yer: Cezve Yayınları Standı

Konuk: Şermin Yaşar
Saat: 15.00-17.00
Yer: Mavi İmza Alanı

Konuk: Ahmet Selçuk İlkan
Saat: 15.00-17.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Nurcan Avcı Bayraktar
Saat: 15.00-16.30
Yer: Şule Yayınları Standı

Konuk: Ayşe Şeker Kılıç
Saat: 15.00-17.00
Yer: Kanes Standı

Konuk: Sadiye Erol Aykaç
Saat: 15.00-18.00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Senai Demirci
Saat:15.00-17.00
Yer: Hayy Kitap Standı

Konuk: Nurdan Damla
Saat: 15.00-17.00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: İsmail Güzelsoy
Saat: 15.00-16.00
Yer: Doğan Kitap Standı

Konuk: Seher Doğan
Saat: 15.00 -18.00
Yer: Cağaloğlu Yayınevi Standı

Konuk: Ozan Batıgün
Saat: 15.00-17.00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

Konuk: Ebru Aytekin
Saat: 15.00-17.00
Yer: Payidar Yayınları Standı

Konuk: Kader Keskin
Saat: 15.00-17.00
Yer: Payidar Yayınları Standı

Konuk: Yunus Şimşek
Saat: 15.00-16.00
Yer: Hasrem Yayınları Standı

Konuk: Yasin Pişgin
Saat: 16.00-17.00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Zeynep Kaçar
Saat: 16.00-17.00
Yer: Doğan Kitap Standı

Konuk: Mustafa Topkara
Saat: 16.00-19.00
Yer: Karma Kitaplar

Konuk: Tuna Kiremitçi
Saat: 16.00-17.00
Yer: Turuncu İmza Alanı

Konuk: Hamza Yardımcıoğlu
Saat: 16:00-18:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Yusuf Kaplan
Saat: 16.00-18.00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Murat Tavlı
Saat: 17.00-19.00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Okay Tiryakioğlu
Saat: 17.00-19.00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Taylan Katak
Saat: 17.00- 19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Nurdan Damla
Saat: 17.00 -19.00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Alpay Demir
Saat: 17.00- 19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Şimşirgil
Saat: 18.00-19.00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

To top
0px
ETKİNLİK