Sosyal Medya

15 Mayıs Pazar

 

Etkİnlİk Broşürü

 

 

 

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

Konuk: Mesut Şen
Konu: Türk Dilinin Dünü ve Bugünü
Saat: 12:00-13:00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Meltem Erinçmen Kanoğlu
Konu: Dijital Ebeveynlik ve Medya Okuryazarlığı
Saat: 12:00-13:00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Doğu Perinçek
Konu: Aydın ve Kültür
Saat: 12.00-13.00
Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Bahadır Yenişehirlioğlu
Konu: Edebiyat ve İnsan
Saat: 13.00-14.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Mehmet Teber
Konu: Çocuklar ve Duygular
Saat: 13.00-13.30
Yer: Akçakoca Balkonu

Konuk: Ali İhsan Adıgüzel
Konu: Sosyal Medyada Z Kuşağı
Saat: 13:00-14:00  
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Mümine Yıldız
Konu: Damladaki Okyanus
Saat: 13.00-14.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Mehmet Ali Bulut
Konu: Bu Yüzyılda İnsanlığı Ne Bekliyor
Saat: 13.00-14.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Emrah Safa Gürkan
Konu: Ezbere Yaşayanlar
Saat: 14.00-15.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Erol Erdoğan
Konu: Bir Kitabı Bin Kitap Gibi Okumak
Saat: 14.00-15.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Beyazıt Akman
Konu: Kayıp Tarihin İzinde
Saat: 14.00-15.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Çetin Deniz
Konu: Hafızayı Ve İradeyi Güçlendirme Yöntemleri
Saat: 14.00 – 15.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Aykut Ertuğrul -Furkan Çalışkan - Erkan Şimşek
Konu: Kelimeler ve Şeyler
Saat: 15.00-16.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Gri Koç (Gökhan Müftüoğlu)
Konu: Griden Beyaza “Başarmak İsteyen Bütün Öğrencilere”
Saat: 15.00-16.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Fatih Duman
Konu: Gönül Medeniyeti
Saat: 15.00-16.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Uğur Arslan
Konu: Aşk ve Vefa Şiir Dinletisi
Saat: 15.00-16.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Nurullah Genç
Konu: Sanat ve Hayat
Saat: 16.00-17.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Okan Bayülgen
Konu: Yeni Nesil ve Mizah
Saat: 16:00-17:00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Melikşah Sezen
Konu: Tutarsızlık Mücadelesi
Saat: 16:00-17:00                                                                           
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Halil Özsaraç
Konu: Türk Denizciliği ve Barbaroslar
Saat: 16.00-17.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Pelin Çift -Tufan Gündüz
Konu: Tarih Bizi Çağırıyor
Saat: 17.00-18.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Muhammet Erdevir
Konu: Kurgunun Büyüsü, Kurgu Metinleri Neden Severiz?
Saat: 17.00- 18.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu 

Konuk: Ferhat Atik
Konu: Nefsi Yönetmenin Yolları
Saat: 17:00-18:00                                                                           
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Ayhan Ercan
Konu: Süper Gıdalarla Süper Bağışıklık
Saat: 17:00-18:00                                                                           
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Bekir Develi
Konu: Bizim Hikayemiz
Saat: 18.00-19.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Bilal Yalçıner       
Konu: Refleksoloji Ve Modern Tıp
Saat: 18.00- 19.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

 

 

İmza Etkinlikleri

 

Konuk: Murat Ali İlerigiden
Saat: 10.00-17.00
Yer: Alka Yayınevi Standı

Konuk: Hayri Sarı          
Saat: 10:00-17:00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

Konuk: Meltem Erinçmen Kanoğlu
Saat: 10.00-19.00
Yer: Çikolata Yayınevi Standı

Konuk: Ali Adil Atalay
Saat:11.00-19.00
Yer: Demos/Can Yayınları Standı

Konuk: Güzel Bakır
Saat: 11.00-18.00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

Konuk: Ufuk Tufan
Saat: 11.00-17.00
Yer: Profil Kitap Standı

Konuk: İsrafil Baran
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kırmızı Leylek Yayınları Standı

Konuk: Yüksel Karahan
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kırmızı Leylek Yayınları Standı

Konuk: Yasin Şahin
Saat: 11.00-16.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

Konuk: Özlem Kartal
Saat: 11.00-16.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

Konuk: Müzeyyen Ocaklı
Saat: 11.00-16.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

Konuk: Yağmur Savaşhan
Saat: 11.00-16.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

Konuk: Ozan Taşdemir
Saat: 11.00-13.00
Yer: Gülbey Yayınları Standı

Konuk: Mehmet Kırış
Saat: 11:00-15:00 
Yer: Elephant Yayınları Standı

 Konuk: Mustafa Koçak
Saat: 11:00-15:00
Yer: Elephant Yayınları Standı

Konuk: Hakan Yaman
Saat: 11:00-13:00
Yer: Sia Kitap- Günötesi Yayıncılık Standı

Konuk: Serpil Çete
Saat: 11.00-12.30
Yer: Şule Yayınları Standı

Konuk: Neslihan Saltaş
Saat: 11:00-13:00
Yer: Nar Yayınları Standı

Konuk: Şenol Soydan
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kamer Yayınları  Standı

Konuk: Ömer Demir
Saat: 11:00-15:00
Yer: 40’lar Kulübü Standı

Konuk: Yaren Kayıp
Saat: 12:00-20:00
Yer: 40’lar Kulübü Standı

Konuk: Çetin Deniz
Saat: 12.00-14.00
Yer: Kamer Yayınları Standı

Konuk: Mehmet Demirkapı
Saat: 12:00-19:00
Yer: Mühür Kitaplığı Standı

Konuk: Gençosman Denizci
Saat: 12.00-16.00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Bora Yılmaz
Saat: 12.00 -19.00
Yer: Cağaloğlu Yayınevi Standı

Konuk: Arslan Yılmaz
Saat: 12.00 -19.00
Yer: Cağaloğlu Yayınevi Standı

Konuk: Fatma İldige
Saat: 12.00-16.30 
Yer: Tunga Yayınları Standı

Konuk: Şermin Ertekin   
Saat: 12.00- 19.00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

Konuk: Mustafa Dinçer
Saat: 13.00-19.00
Yer: Demos/Can Yayınları Standı

Yazar : Gülden Kılıç
Saat: 13.00-15.00
Yer: Postiga Yayınları Standı

Konuk: Ayşe Betül İşeri
Saat: 13.00-14.00
Yer: Cezve Yayınları Standı

Konuk:  Muhammet Erdevir
Saat: 13.00-19.00
Yer:  Truva Yayınları Standı

Konuk: Mesut Şen
Saat: 13.00-15.00
Yer: Post Yayınevi Standı

Konuk: Lügen Sarıçiçek
Saat: 13.00-14.00
Yer: Nefes Yayınevi Standı

Konuk: Nuh Muaz
Saat: 13.00-14.00
Yer: Cezve Yayınları Standı

Konuk: Ercan Yılmaz
Saat: 18.00-19.30
Yer: Şule Yayınları Standı

Konuk: Siyami Boylu
Saat: 13.00-19.00
Yer: Cağaloğlu Yayınevi

Konuk: Temirağa Demir
Saat: 13.00-15.00
Yer: Akis Kitap Standı

Konuk: Ayfer Güney
Saat:13.00-19.00
Yer: Truva Yayınları Standı

Konuk: Demet Mannaş Kervan
Saat: 13.00-19.00
Yer: Truva Yayınları Standı

Konuk: Dilek Tuna Memişoğlu
Saat: 13.00-19.00
Yer: Truva Yayınları Standı

Konuk: Mehmet Bülend Sağlam
Saat: 13.00-15.00
Yer: Akis Kitap Standı

Konuk: Reyhan Erdoğan
Saat: 13.00- 17.00
Yer: Alfalife Yayınları Standı

Konuk: Uğur Ulusoy
Saat: 13:00-15:00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Hasan Zorlu
Saat: 13:00-15:00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Ulukal
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Anayurtlu
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Metin Köse
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Haydar Yıldız
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Hüseyin Demiral
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Levim Gürsel
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Mercan Serman
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Taylan Katak
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Yücel Alpay Demir
Saat: 13.00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Neslihan Minel
Saat: 13.00-16.00
Yer: Hiç Yayınları Standı

Konuk: Bahadır Yenişehirlioğlu
Saat: 14.00-15.00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Ümit
Saat: 14.00-16.00
Yer: Mavi İmza Alanı

Konuk Mümine Yıldız
Saat: 14.00-16.00
Yer: Nefes Yayınevi Standı

Konuk: Tuğba Coşkuner
Saat: 14.00-15.00
Yer: Cezve Yayınları Standı

Konuk: Birben Özdemir
Saat: 14.00-15.00
Yer: Cezve Yayınları Standı

Konuk: Şeyda Kahveci
Saat: 14.00-15.00
Yer: Cezve Yayınları Standı

Konuk: Sevde Tuba Okcu
Saat: 14.00 -16.00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Emine Arlı
Saat: 14.00 -16.00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Mehmet Ali Bulut
Saat: 14.00-17.00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Ali İhsan Adıgüzel
Saat: 14:00-15:00  
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Kenan Göçer
Saat: 14.00-16.00
Yer: Okur Kitaplığı Standı

Konuk: İlhan Akın
Saat: 14.00-16.00
Yer: Okur Kitaplığı Standı

Konuk: Hasan Yaykın
Saat: 14.00-20.00
Yer: 40’lar Kulübü Standı

Konuk: Vural ATIGAN
Saat: 14.00-16.00
Yer: Kanes Standı

Konuk: Necmettin Alkan
Saat: 14.00 -16.00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Hatice Karlı Yüksel
Saat: 14.00-20.00
Yer: 40’lar Kulübü Standı

Konuk: Hüseyin Keleş
Saat: 14.00 -16.00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Doğu Perinçek
Saat: 14.00-17.00
Yer: Kaynak Yayınları Standı

Konuk: Bilal Yalçıner       
Saat: 14.00- 15.00
Yer: Umuttepe Yayınları Standı

Konuk: Tuğba Akbey İnan
Saat: 14.00-17.00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Ümit Şevki Somyürek
Saat: 14.00-17.00 
Yer: Tunga Yayınları Standı

Konuk: Başak Günay
Saat: 14.00-16.00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Nesrin Durgut
Saat: 14.00-15.00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Ayhan Ercan
Saat: 14.00-16.00
Yer: Hayy Kitap Standı

Konuk: Erol Erdoğan
Saat: 15.00-16.00
Yer: Turuncu İmza Alanı

Konuk: Beyazıt Akman
Saat: 15.00-17.00
Yer: Epsilon Yayınevi Standı

Konuk: Seher Doğan
Saat: 15.00 -18.00
Yer: Cağaloğlu Yayınevi

Konuk: Cengiz Karaefe
Saat: 15.00-16.30
Yer: Şule Yayınları Standı

Konuk: Emrah Safa Gürkan
Saat: 15.00-16.00
Yer: Turkuaz İmza Alanı

Konuk: Murat Çavga
Saat: 15.00-17.00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

Konuk: Nursel Eroğlu
Saat: 15.00-18.00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Fatih Duman
Saat: 16.00-18.00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Uğur Arslan
Saat: 16.00-18.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

Konuk: Aykut Ertuğrul
Saat: 16.00-18.00
Yer: Bordo İmza Alanı

Konuk: Furkan Çalışkan
Saat: 16.00-18.00
Yer: Bordo İmza Alanı

Konuk: İlhami Yurdakul
Saat: 16.00 -18.00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Salih Uyan
Saat: 16.00 -18.00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Kayahan Demir
Saat: 16.00 -18.00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Erkan Şimşek
Saat: 16.00-18.00
Yer: Bordo İmza Alanı

Konuk: Gri Koç (Gökhan Müftüoğlu)
Saat: 16.00-18.00
Yer: Turuncu İmza Alanı

Konuk: Nurullah Genç
Saat: 17.00-19.00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Halil Özsaraç
Saat: 17.00-18.00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Melikşah Sezen
Saat: 17.00-18.00
Yer: Kayıhan Yayınları Standı

Konuk: Ferhat Atik
Saat: 18.00- 19.00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Pelin Çift
Saat: 18.00-20.00
Yer: Mavi İmza Alanı

Konuk: Tufan Gündüz
Saat: 18.00- 20.00
Yer: Mavi İmza Alanı

Konuk: Bekir Develi
Saat: 19.00- 20.00
Yer: Profil Kitap Standı

 

To top
0px
ETKİNLİK