Söyleşiler / Konferanslar / Paneller

Konuk: ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu
Konu: Said Halim Paşa'da Siyaset Ahlâkı
Düzenleyen: İlke Yayıncılık
Saat: 11:00-12:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi


Konuk: Körfez İgsaş Ortaokulu
Konu: Karikatür Dergisi Söyleşisi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 11:00-13:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Leyla İpekçi
Konu: Dem Yüzü
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Tamay Önal Polat
Konu: Spastik Engelli Çocukların Şiir Dünyası
Saat: 13:00-14:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Ömer Tuğrul İnançer
Konu: Okumak
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00-15:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Seyfettin Karamızrak
Konu: Çocuk Edebiyatı ve Çocuk Şiiri
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 14:00-15:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konu: 15 Temmuz Ruhu ve Güçlü Türkiye Kompozisyon ve Resim Yarışması Ödül Töreni
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Hülya Uçansu, Deniz Türkali
Konu: Onat Kutlar’a Mektup Var
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Nazmi Uzan
Konu: Gündem
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Der.
Saat: 16:00-17:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu


Konuk: Tuncel Altınköprü
Konu: Yaşam Boyu Başarı, Değerler Eğitimi ve Macera Romanları
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00- 17:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konu: Mustafa Kutlu Paneli
Konuşmacı: MTTB Bayan Teşkilatı
Saat: 16:00-17:00
Düzenleyen: MTTB Kocaeli Şubesi
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Aşkım Kapışmak
Konu: Üzümlü Kek
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Ersin Çelik, İbrahim Erdoğan, Hadi Özışık
Konu: Haber Portalı Dedikleri…
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Gurur Göç
Konu: Erken Gördüm hayatı
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Recep Kara
Konu: Mili Medya Ama Nasıl?
Düzenleyen: Safa Vakfı
Saat: 18: 00-19:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Refika Nemez
Konu: Neden Mutlu Olamıyoruz?
Düzenleyen: Aktiffelsefe
Saat: 19:00-20:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

 

 

İmza Etkinlikleri


Konuk: Atiye Kalkan
Düzenleyen: Karma Kitaplar
Saat: 11:00-17:00
Yer: Karma Kitaplar Standı

 

Konuk: Asuman Portakal
Düzenleyen: Altın Kitaplar
Saat: 11:00-16:00
Yer: Altın Kitaplar Standı

 

Konuk: Tuncel Altınköprü
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00- 15:00
Yer: Genç Hayat Yayınları Standı

 

Konuk:  Binnur Tekinalp, Hülya Karahoda
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 11: 00-12: 00
Yer: Ferfir Yayınları Standı

 

Konuk:  Elif Acar
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 11: 00-12: 00
Yer: Ferfir Yayınları Standı

 

Konuk: Bülent Akyürek
Düzenleyen: C4 Kitap
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

 

Konuk: Çağrı Cebeci
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Genç Hayat Standı

 

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Eray Aydın
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Eray İstanbul
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Hulusi Eryılmaz
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: İsmail Ünver
Düzenleyen : Dolce Vita Kitap
Saat: 11:00- 16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

 

Konuk: Damla Günay Demirel
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Hande Ortay
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 

Konuk: Kuloğlu Ömer
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Oğuz Saygın
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 12:00-16 :00
Yer: Genç Hayat Standı

 

Konuk: Fatma Şahin
Düzenleyen: Vefa Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Vefa Yayınları Standı

 

Konuk: Halit Bekiroğlu
Düzenleyen: İlke Yayıncılık
Saat: 12:00-13:00
Yer: İlke Yayıncılık Standı

 

Konuk: Kemal İnci
Düzenleyen: Pagoda Yayınları
Saat: :12:00-18:00
Yer: Pagoda Yayınları Standı

 

Konuk: İsmail Mutlu
Düzenleyen: Mutlu Yayıncılık
Saat: 12:00- 19:00
Yer: Mutlu Yayıncılık Standı

 

Konuk: İlhan Soytürk
Düzenleyen: Zeus Kitabevi
Saat:12:00-16:00
Yer: Zeus Kitabevi Standı

 

Konuk: Erkan İşeri
Düzenleyen: Pinus Kitap
Saat: 12:00-19:00
Yer: Pinus Kitap Standı

 

Konuk: Karolis İnokaitis/Gizem Oslu
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 12:00-16:00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ali Ekber Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ayça Bağmen Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Yüksel Mert
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Güler Güleç
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Mustafa Tilci
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Esat Kurt
Düzenleyen:Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Ömer Akın
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

 

Konuk: Hasan Latif Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Sevda Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Taylan Katak
Düzenleyen: Ekinoks Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Ekinoks Yayınları Standı

 

Konuk: Gül Anasal
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat:13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Gönül Erenler
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat:14:00-16:00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Siyami Boylu
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat:14:00-16:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Mehmet Kemal Erdoğan
Düzenleyen: Kariyer Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kariyer Yayınları Standı

 

Konuk: Leyla İpekçi
Düzenleyen: H Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: H Yayınları Standı

 

Konuk: Bahattin Omurcan
Düzenleyen: Bmç Yayıncılık
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Bmç Yayıncılık Standı

 

Konuk: Roni War
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: Çetin Duran
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: Abdurrahman Birlik
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Avni Çebi
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Ayla Aydemir
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Hüseyin Türkoğlu
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Özgün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Menekşe Özkaya
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Nidayi Sevim
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Seher Keçe Türker
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Turgut Akaslan
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Zeliha Ergün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Ömer Tuğrul İnançer
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Seyfettin Karamızrak
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 15:30 - 16:30
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: Eksik Parça Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Eksik Parça Yayınları Standı

 

Konuk: Seyfettin Karamızrak
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Hülya Uçansu
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 16:00-17:00
Yer: Doğan Kitap Standı

 

Konuk: Mustafa Tatcı
Düzenleyen: H Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: H Yayınları Standı

 

Konuk: Deniz Türkali
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 16:00-17:00
Yer: Doğan Kitap Standı

 

Konuk: Nazmi Uzan
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 17:00-18:00
Yer: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Filiz Kocabıyık
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 18:00-19:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Aşkım Kapışmak
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: İnkılap Yayınları Standı