Söyleşiler / Konferanslar / Paneller

Konuk: Şirin ve Levent
Konu: Şirin ve Levent İle Kendi Hikâyeni Yaz
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-12:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Enzo İkah
Konu: Müzik Eşliğinde Çocuklara En Güzel Afrika Masalları, Makauku’nun Maceraları
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 11:00-12:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Körfez Oruç Reis Anadolu Lisesi
Konu: Kitap ve Şiir Temalı Söyleşi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 11:00-13:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Asuman Portakal
Konu: Düşleri Sobelerim Kitaplarla
Düzenleyen: Altın Kitaplar
Saat: 14:00-15:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Nurdan Damla
Konu: Canım Kitabım Kur’an
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Aret Vartanyan
Konu: İnsanız Ayıbı Yok
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Betül O. / Mehmet B.
Konu: Alkol Sorununa Çare Var
Düzenleyen: Adsız Alkolikler
Saat: 15:00-16:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Hikmet Genç
Konu: Kitap ve Gençlik
Düzenleyen: TÜGVA
Saat: 16:00-17:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Talha Uğurluel
Konu: 2. Abdulhamid
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-18:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Ekber Qoşalı
Konu: Doğu Türk Edebiyatı
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 17:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Ramazan Kurtoğlu, Buse Biçer
Konu: Dünyayı Kim Nasıl Yönetiyor?
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Burhan Pınarbaşı
Konu: Yurtdışında Eğitim
Düzenleyen: Eğitimal
Saat: 18:00-19:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Cin Fikir Buluşmaları: Zirveye Yolculuk
Konu: İsmail Haznedar (JCI Dünya Başkanı)
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Çiğdem Zülfikar
Konu: Değişim Yönetimi: Değişmeyen Tek Şey Değişimin Kendisidir
Düzenleyen: Aktiffelsefe İzmit
Saat: 19:00-20:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

 

 

İmza Etkinlikleri



 
Konuk: Behiç Ak
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı
Saat: 10:30-13:00
Yer: Günışığı Kitaplığı Standı

 

Konuk: Atiye Kalkan
Düzenleyen: Karma Kitaplar
Saat: 11:00-17:00
Yer: Karma Kitaplar Standı

 

Konuk: Serda Kayman
Düzenleyen: Hiç Yayınları
Saat:11:00-16:00
Yer: Hiç Yayınları Standı

 

Konuk: Zekeriya Efiloğlu
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 11:00- 16:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

 

Konuk: Büşra Nebati
Düzenleyen: Carpe Diem
Saat: 11:00-16:00
Yer: Carpe Diem Standı

 

Konuk: Mine Sota
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Güler Güleç
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-18:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Hasan Latif Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Sevda Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı


Konuk: Melih Tuğtağ
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00- 15:00
Yer: Genç Hayat Standı

 

Konuk: Bülent Akyürek
Düzenleyen: C4 Kitap
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

 

Konuk: İsmail Ünver
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 11:00- 16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

 

Konuk: Çağrı Cebeci
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Genç Hayat Standı

 

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Murat Kömür
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Hulusi Eryılmaz
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Asuman Portakal
Düzenleyen: Altın Kitaplar
Saat: 11:00-16:00
Yer: Altın Kitaplar Standı

 

Konuk: Damla Günay Demirel
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı


Konuk: Kuloğlu Ömer
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: İlhan Soytürk
Düzenleyen: Zeus Kitabevi
Saat: 12:00-16:00
Yer: Zeus Kitabevi Standı

 

Konuk: Erkan İşeri
Düzenleyen: Pinus Kitap
Saat: 12:00-19:00
Yer: Pinus Kitap Standı

 

Konuk: İsmail Mutlu
Düzenleyen: Mutlu Yayıncılık
Saat: 12:00- 19:00
Yer: Mutlu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Nurdan Damla
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 12:00-14:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Kemal İnci
Düzenleyen: Pagoda Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Pagoda Yayınları Standı

 

Konuk: Şair Gülser Kırdudu
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Erol Büyükmeriç
Düzenleyen: Kaynak Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Kaynak Yayınları Standı

 

Konuk: Şair Hasan Basri Küçük
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Lale Tığ
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

 

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ali Ekber Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ayça Bağmen Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Yüksel Mert
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Şeniz Baş
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Mavisel Yener
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Öykü Odabaş
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 13:00-14:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Feyza Hepçilingirler
Düzenleyen: Kırmızı Kedi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Kırmızı Kedi Yayınları Standı

 

Konuk: Şener Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Mevlana İdris
Düzenleyen: Karma Kitaplar
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Karma Kitaplar Standı

 

Konuk: Sebahat Şahin
Düzenleyen: Vefa Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Vefa Yayınları Standı

 

Konuk: Siyami Boylu
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Mehmet Kemal Erdoğan
Düzenleyen: Kariyer Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kariyer Yayınları Standı

 

Konuk: Deniz İnan
Düzenleyen: Bmç Yayıncılık
Saat: 14:00- 17:00
Yer: Bmç Yayıncılık Standı

 

Konuk: Roni War
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Avni Çebi
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Ayla Aydemir
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Hüseyin Türkoğlu
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Özgün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Menekşe Özkaya
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Nidayi Sevim
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Seher Keçe Türker
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Turgut Akaslan
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Zeliha Ergün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: Eksik Parça Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Eksik Parça Yayınları Standı

 

Konuk: Seyfettin Karamızrak
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 15:30- 16:30
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Talha Uğurluel
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Aret Vartanyan
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk: Ramazan Kurtoğlu
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk: Filiz Kocabıyık
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 18:00-19:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı


 
Konuk: Ekber Qoşalı
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 18:00-19:00
Yer: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği Standı