Söyleşiler / Konferanslar / Paneller

 

Konuk: Faruk Öndağ
Konu: Bir Müsaade Sınavım Var
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 11:00-12:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: İzmit Lisesi
Konu: Okul Gazetesi Öğrenci Söyleşisi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 11:00-13:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Gazi Lisesi
Konu: Keçenin Kahramanları Roman Söyleşisi ve Sergisi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: İsmail Kara
Konu: Cumhuriyet Türkiye’sinde Bir Mesele Olarak İslâm
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Sabir Şhahtatlı
Konu: Azerbaycan
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 15:00-16:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Yusuf Doğan
Konu: Kitap ve Medeniyet
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Nefise Atçakarlar
Konu: En Sevdiğim Sahabe Okur Yazar Buluşması
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Nevin Alan
Konu: Çocuklarla Sevgi İletişimi
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 16:00-17:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Senai Demirci
Konu: Biz de Sende Misafiriz
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: KOŞYAD Şairleri
Konu: Şiir İmecesi
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 17:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Yusuf Özkan Özburun
Konu: Şahsiyet Terbiyesi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Servet Yalçın
Konu: Kur’ân Perspektifinden Gençlik ve Medeniyet Tasavvurumuz
Düzenleyen: Safa Vakfı
Saat:18:00-19:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Akademi Lise Öğrencileri
Konu: Yazarlık Okulu Final programı
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: İsmail Şahinbaş
Konu: Sadağı Kanyonu ve İznik Gölü Belgeseli Gösterimive Söyleşisi
Düzenleyen: KBB
Saat: 18.00
Yer: Akçakoca Salonu

 

Konuk:, Refika Nemez
Konu: İletişim Sanatı
Düzenleyen: Aktiffelsefe İzmit
Saat: 19:00-20:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

 

 

İmza Etkinlikleri

 

 

Konuk: Hande Miroğlu
Düzenleyen: Hiç Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Hiç Yayınları Standı

 

Konuk: Nuran Taydaş Çal
Düzenleyen: Vefa Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Vefa Yayınları Standı

 

Konuk: Atiye Kalkan
Düzenleyen: Karma Kitaplar
Saat: 11:00-17:00
Yer: Karma Kitaplar Standı

 

Konuk: Nazlı Aspay Sener
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Genç Hayat Standı

 

Konuk: Ömer Sevinçgül
Düzenleyen: Carpe Diem
Saat: 11:00-16:00
Yer: Carpe Diem Standı

 

Konuk: Nefise Atçakarlar
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Müjgan Özgürel
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Kuloğlu Ömer
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Damla Günay Demirel
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Ünsal
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00- 16:00
Yer: Genç Hayat Standı

 

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Murat Kömür
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Hulusi Eryılmaz
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Bülent Akyürek
Düzenleyen: C4 Kitap
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

 

Konuk: İsmail Ünver
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 11:00- 16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

 

Konuk: Güler Güleç
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00- 18:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Hasan Latif Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Sevda Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı


Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Cem Gülbent
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Faruk Öndağ
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 12:00-13:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Şair D.Savaş Çıtraz
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Şair Sena Sezgin
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ali Ekber Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ayça Bağmen Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Yüksel Mert
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Ömer Akın
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

 

Konuk: Erol Büyükmeriç
Düzenleyen: Kaynak Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Kaynak Yayınları Standı

 

Konuk: Erkan İşeri
Düzenleyen: Pinus Kitap
Saat: 12:00-19:00
Yer: Pinus Kitap Standı

 

Konuk: İlhan Soytürk
Düzenleyen: Zeus Kitabevi
Saat: 12:00-16:00
Yer: Zeus Kitabevi Standı

 

Konuk: Filiz Tatar, Melek Kavşut
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat:13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Gülseren Şenyüzlü
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 13:00- 15:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

 

Konuk: Ahmet Buğdaycı, Cuma Buğdaycı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Kayıhan Yayınları Standı

 

Konuk: Mavisel Yener
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Aşkın Güngör
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Murat Bulut
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14:00-16:00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Sebahat Şahin
Düzenleyen: Vefa Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Vefa Yayınları Standı

 

Konuk: Siyami Boylu
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Mehmet Kemal Erdoğan
Düzenleyen: Kariyer Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kariyer Yayınları Standı

 

Konuk: Hazel Mollarecep
Düzenleyen: Bmç Yayıncılık
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Bmç Yayıncılık Standı

 

Konuk: Roni War
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Avni Çebi
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Ayla Aydemir
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Hüseyin Türkoğlu
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Özgün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Menekşe Özkaya
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Nidayi Sevim
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Seher Keçe Türker
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Turgut Akaslan
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Zeliha Ergün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: Eksik Parça Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Eksik Parça Yayınları Standı

 

Konuk: İsmail Kara
Düzenleyen: Dergah Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Dergah Yayınları Standı

 

Konuk: Sabir Şhahtatlı
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Nevin Alan
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 17:00-18:00
Yer: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Senai Demirci
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Nesil Yayınları Standı

 

Konuk: Filiz Kocabıyık
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 18:00-19:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı