Sosyal Medya

19 Mayıs Perşembe

 

Etkİnlİk Broşürü

 

 

 

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

Konuk: Mehmet Ali Çatal
Konu: Atatürk
Saat: 12.00-13.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Saniye Bencik Kangal
Konu: Çocuğumun Beyninde Neler Oluyor?
Saat: 13.00-14.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Hüseyin Hatemi
Konu: Hukuk Devletinin Temel İlkeleri
Saat: 13.00-14.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Gülseren Delibaş
Konu: Gençler İçin Nutuk
Saat: 13.00-14.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Gencay Zavotçu
Konu: Şair Sultanların ve Şiir Meclislerinin Klasik Türk Şiiri'ne Etkisi
Saat: 13.00-14.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Seyfettin Karamızrak
Konu: Ailede Sevgi Eğitimi
Saat: 14.00-15.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: Ahmet Taşağıl
Konu: Türk Tarihinde Kökler
Saat: 15.00-16.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Züleyha Karaman
Konu: Bir Liderin Son Sözleri Denktaş
Saat: 15.00-16.00
Yer: Süleyman Paşa Salonu

Konuk: İsmail Kahraman
Konu: Gebze'nin Turizmde Marka Değeri
Saat: 15.00-16.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Aslıcan Çakkalkurt
Konu: Daha Keyifli Ve Kaliteli Bir Yaşam
Oksijen, Nefes Ve Beslenmeyi Konuşalım
Saat:14.00-15.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

Konuk: Ceyda Düvenci
Konu: Sorularınıza Cevaplarım Var
Saat: 16.00-17.00
Yer: Akçakoca Salonu

Konuk: Serhat Yabancı
Konu: Mutlu Aile, Mutlu Eşler
Saat: 16.30-17.30
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

Konuk: Tarık Tufan
Konu: Kendine Geç Kalan
Saat: 17.30-18.30
Yer: Selim Sırrı Paşa Salonu

 

 

İmza Etkinlikleri

 

Konuk: Ahmet Tuncel Altınköprü
Saat: 10.00-14.00
Yer: Genç Hayat Yayınevi Standı

Konuk: Furkan Çırak
Saat: 10.00-17.00
Yer: Alka Yayınevi Standı

Konuk: Hayri Sarı          
Saat: 10.00-17.00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

Konuk: Nazan Tarım
Saat: 10.30 -14.00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Nehir Aydın Gökduman
Saat: 10.30 -14.00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Yusuf Pasarcı
Saat: 10.30 -14.00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Bahadır Bedir
Saat: 11.00-13.00
Yer: Nar Yayınları Standı

Konuk: Ali Adil Atalay
Saat:11.00-19.00
Yer: Demos/Can Yayınları Standı

Konuk: Semih Bulgur
Saat: 11.00-18.00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

Konuk: İsrafil Baran
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kırmızı Leylek Yayınları Standı

Konuk: Mehmet Ali Çatal
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kırmızı Leylek Yayınları Standı

Konuk: Gülseren Delibaş
Saat: 11.00-16.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

Konuk: Züleyha Karaman
Saat: 11.00-16.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

Konuk: Fatma Eyi
Saat: 11.00-16.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

Konuk: Mehmet Kırış
Saat: 11.00-15.00
Yer: Elephant Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Koçak
Saat: 11.00-15.00
Yer: Elephant Yayınları Standı

Konuk: Ülker Kurtcan
Saat: 11.00-13.00
Yer: Sia Kitap Standı

Konuk: Mehmet Güler  
Saat: 11.00-20.00
Yer: Morpa Yayınları Standı

Konuk: Bilal Özbay
Saat: 11.00-15.00
Yer: Akis Kitap Standı

Konuk: Mehmet Demirkapı
Saat: 12:00-19:00
Yer: Mühür Kitaplığı Standı

Konuk: Meltem Kavak
Saat: 12.00-18.00
Yer: Cağaloğlu Yayınevi Standı

Konuk: Tuğba Demirer
Saat:13.00-16.00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Yasemin Aykol
Saat: 13.00-16.00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Saniye Bencik Kangal
Saat: 14.00-15.00
Yer: Mavi İmza Alanı

Konuk: Ünsal Ünlü
Saat: 14.00-16.00
Yer: Okur Kitaplığı Standı

Konuk: Gencay Zavotçu
Saat: 14.00-16.00
Yer: Umuttepe Yayınları Standı

Konuk: Ercüment Akdeniz
Saat: 15.00-16.00
Yer: Kor Kitap Standı

Konuk: Aslıcan Çakkalkurt
Saat:15.00-16.00
Yer: Hayy Kitap Standı

Konuk: Ahmet Taşağıl
Saat: 16.00-18.00
Yer: Yeditepe Yayınevi Standı

Konuk: Ceyda Düvenci
Saat: 17.00-19.00
Yer: Turuncu İmza Alanı

Konuk: Serhat Yabancı
Saat: 17.30-18.30
Yer: Alfa Kitap Standı

Konuk: Tarık Tufan
Saat: 18.30-19.30
Yer: Turkuaz İmza Alanı

 

To top
0px
ETKİNLİK