Söyleşiler / Konferanslar / Paneller

 
Konuk: İlber Ortaylı
Konu: Türklerin Altınçağı
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 12:00-13:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Mehmet Ali Bulut
Konu: Gıdanın İnsan Kaderindeki Rolü
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 12:00-13:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Hikmet Anıl Öztekin
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Ebru Demirhan
Konu: Seçimlerimiz Aklımızın Değil Ruhumuzun İşidir!
Düzenleyen: Altın Kitaplar
Saat: 13:00-14:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Hayrettin Şahin, Reyhan Erdoğan
Konu: Medeniyet ve İnsan
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 13:00 - 14:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk:  Erdal Demirkıran
Konu: Sen Dünyanın En Akıllı İnsanısın
Düzenleyen: Kashna Kitap Ağacı
Saat: 14:00-15:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Sevda Türküsev
Konu: Yeni Türkiye’de Güçlü Kadın
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Zafer Algöz, Can Yılmaz
Konu: Öykülerle Yaşamak
Düzenleyen: İnkılâp Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Günseli Bayram Akçapınar
Konu: Yaşamın Çeşitliliği
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın
Saat: 14:00-15:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Ataman Özbay
Konu: Cin Fikir Buluşmaları: Yedi Yaşımda Bindiğim Kamyonun Frenleri Patladı ve Hayata Yuvarlandım
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Rasim Özdenören
Konu: Unutamadığım Yazarlarım
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Bilal Sami Gökdemir
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 15:00-16:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Nurullah Genç
Konu: Başarı Bedel İster
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Mine Sota
Konu: Kitap Kurtları Programı Ödül Töreni
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Harun Tuncay
Konu: İçimizdeki İngiliz Sir James William Redhouse
Düzenleyen: Çamlıca Basım Yayın
Saat: 16:00- 17:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: İbrahim Veli
Konu: Öncülük Önceliktir
Düzenleyen: MGV Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Beşir Ayvazoğlu, Hüsrev Hatemi
Konu: Klasik Zevkimiz Şimdi Nerede? Edebiyat-Müzik-Gündelik Yaşama Kültürü
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Abdurrahman Dilipak
Konu: Yeni Türkiye’de Yeni Gençlik
Düzenleyen: İnkılâb Yayınları
Saat: 17:00-18:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Tuncay Dilci
Konu: Çocuklarımızın Karakterini İnşa Ederken Duyguların Yönetimi, Eğitimin Mekansal Boyutu
Düzenleyen: Star Yayınevi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Meltem Şarkışlalı
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Konu: Diyet ve Uygun Zayıflama Programları
Saat: 17:00- 18:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Selahaddin Eş Çakırgil
Konu: Dünyamızdaki Gelişmeler ve Bölgemiz
Düzenleyen: İnkılâb Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Erkan Sarıyıldız
Konu: Hayatın Farkında Olmak
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Veyis Ateş, Murat Çiçek, Yücel Koç, Abdulhaluk Çimen
Konu: Haber Kanalı Olmak
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: İsmail Şahinbaş
Konu: Bir Ormana En Çok Hangi Renk Yakışır Belgesel Gösterimi ve Söyleşisi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18.00-19:00
Yer: Kılavuz Gençlik Söyleşisi

 

Konuk: Ali Vasfi Kurt
Konu: Ahmet Yesevi ve Maturidilik
Düzenleyen: Yesevi Ocağı Kocaeli Şubesi
Saat: 19:00-20:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

 

 

İmza Etkinlikleri

 

Konuk: Dç. Dr. Tuncay Dilci
Düzenleyen: Star Yayınevi Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Star Yayınları Standı

 

Konuk: Muhlis Şutanrıkulu
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Olcay Kasımoğlu
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Ömer Güngör
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Ali Emrah Kurtulan
Düzenleyen: Karma Kitaplar
Saat: 11:00-17:00
Yer: Karma Kitaplar Standı

 

Konuk: Ümit İhsan
Düzenleyen: Kumran Yayınları 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Kumran Yayınları Standı

 

Konuk: Selcan Yüksel Arvas
Düzenleyen: Carpe Diem
Saat: 11:00-16:00
Yer: Carpe Diem Standı

 

Konuk: Birsen Ekim Özen
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Bülent Akyürek
Düzenleyen: C4 Kitap
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

 

Konuk: Güler Güleç
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-18:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Hasan Latif Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Sevda Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Benian Çulhaoğlu
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 
Konuk: Hüseyin Taşkın
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Demirhan Kadıoğlu
Düzenleyen: Vefa Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Vefa Yayınları Standı

 

Konuk: Nevin Alan
Düzenleyen: Siyer Yayınları
Saat: :11:30- 14:30
Yer: Siyer Yayınları Standı

 

Konuk: İsmail Ünver
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 11:00- 15:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

 

Konuk: Sevda Türküsev
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Murat Kömür
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Hulusi Eryılmaz
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Memet Yücel
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk: Semih Bulgur
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı


Konuk:Necati Akbaba
Düzenleyen: Damla Yayınevi
Saat: 12:00-15:00
Yer: Damla Yayınevi Standı


Konuk: Mehmet Nuri Yardım
Düzenleyen: Damla Yayınevi
Saat: 12:00-15:00
Yer: Damla Yayınevi Standı


Konuk: Murat Başaran
Düzenleyen: Damla Yayınevi
Saat: 12:00-15:00
Yer: Damla Yayınevi Standı

 

Onuk: Merve Özcan
Düzenleyen: Portakal Yayınları
Saat: 12:00-15:00
Yer: Portakal Yayınları Standı

 

Konuk: İsmail Mutlu
Düzenleyen: Mutlu Yayıncılık
Saat: 12:00- 19:00
Yer: Mutlu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Mehmet Perinçek
Düzenleyen: Kaynak Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Kaynak Yayınları Standı

 

Konuk: Erkan İşeri
Düzenleyen: Pinus Kitap
Saat: 12:00-19:00
Yer: Pinus Kitap Standı

 

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ali Ekber Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ayça Bağmen Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Yüksel Mert
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Seyfettin Bulut
Düzenleyen:Kocaeli Kültür ve Eğitim Vakfı
Saat: 13:00-14:00
Yer: Kocaeli Kültür ve Eğitim Vakfı

 

Konuk: Şerafettin Yıldız
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Avni Temiz
Düzenleye: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00(Tüm Gün)
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk:  Koray Yersüren
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 12:00-18:00 (20 Mayıs Cumartesi)
Yer: İmza Alanı

Konuk:  Emre Gül
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 12:00-18:00 (20 Mayıs Cumartesi)
Yer: İmza Alanı

 

Konuk:  Yusuf Piliç
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: İmza Alanı

 

Konuk:  Dilara Keskin
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: İmza Alanı

 

Konuk:  Zeynep Sey
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: İmza Alanı

 

Konuk:  Burcu Büyükyıldız
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ephesus Yayınları  Standı
 

Konuk: Zeynep Karaca/Necai Kutlu
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

 

Konuk: Tuncay Aymelek
Düzenleyen: Papillon Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Papillon Yayınları Stantı

 

Konuk:İlber Ortaylı
Düzenleyen: Kronik Kitap
Saat: 13:00- 15:00
Yer: İmza Alanı

 

Konuk: Ahmed Günbay Yıldız
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Mavisel Yener
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Engin Alan
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı


Konuk: Mustafa Balbay
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Ergun Poyraz
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Yasemin Özben
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Güliz Elal
Düzenleyen: Yeni İnsan Yayınevi
Saat: 13:00-15:00
Yer: Yeni İnsan Yayınevi Standı

 

Konuk: Sevda Irmak
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 13:00- 19:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Melis Taşkın, Ş. Serap Şakır, Nadide Utku
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat:13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: A. Teyfur Erdoğdu
Düzenleyen: Rumuz Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Rumuz Yayınları Standı

 

Konuk: Esedullah Oğuz
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Buse Kudun
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat: 13:00-14.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı

 

Konuk: İlayda Gülşen
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat: 13:00-14.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı


Konuk: Osman Şahin
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Tufan Erbarıştıran
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Gökçen Çatlı
Düzenleyen: Panama Yayıncılık
Saat: 13:00-17:00
Yer: Panama Yayıncılık Standı

 

Konuk: Hasan Saraç
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 13:00-14:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Elif Diril
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 13:00-14:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Davut Bayraklı
Düzenleyen: Semerkand Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Semerkand Yayınları Standı

 

Konuk: Ozan Bodur
Düzenleyen: Semerkand Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Semerkand Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Özbay
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 13:00- 19:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

 

Konuk:  Ayten Öztürk
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 13:00-19:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

 

Konuk: Ferit Delen
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 13:00- 16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı


Konuk: Sergül Vural
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 13:00- 15:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

 

Konuk: Mehmet Ali Bulut
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 13:00- 15:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

 

Konuk: Serda Kayman
Düzenleyen: Hiç Yayınları
Saat: 13:00- 18:00
Yer: Hiç Yayınları Standı

 

Konuk: Demet Kaytan
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Bildiğin Kitap Yayınları Standı

 

Konuk: Kübra Nur
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Bildiğin Kitap Yayınları Standı

 

Konuk: Filiz Puluç
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Oğuzhan Ertul
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Gülsüm Yüksel
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Büşra Göçener
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Ahmet Buğdaycı-Cuma Buğdaycı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Kayıhan Yayınları Standı

 

Konuk: Hayrettin Şahin
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat:13:00 – 15:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları

 

Konuk: Reyhan Erdoğan
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat:13:00- 15:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

 

Konuk: Belgin Dal
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat:13:00-14-00
Yer: Alfa Psikoloji Standı

 

Konuk: Aytaç Koşan
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00-15:00
Yer:Fenomen Kitaplar Standı



Konuk: Şüheda Aksu
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00-15:00
Yer:Fenomen Kitaplar Standı



Konuk: Serap Kurt
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00-15:00
Yer:Fenomen Kitaplar Standı


Konuk: Salim Nizam
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00-15:00
Yer:Fenomen Kitaplar Standı

 

Konuk: T. Y. Mazer
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Ephesus Yayınları  Standı

 

Konuk: M. Rise
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 13:00-16:00
Yer: Ephesus Yayınları  Standı

 

Konuk: Asude
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Ephesus Yayınları  Standı

 

Konuklar: Abdurrahman Dilipak, Selahaddin Eş Çakırgil
Düzenleyen: İnkılâb Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: İnkılâb Yayınları Standı

 

Konuk: Hakan Arslanbenzer, Elyesa Koytak, Fazıl Baş, Mustafa Nezihi Pesen
Düzenleyen: Avangard Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Avangard Yayınları Standı

 

Konuk: Sima Özkan
Düzenleyen: Beta Kids Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Beta Kids Yayınları Standı

 

Konuk: İrem Demirbaş
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat: 14:00-16.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı

 

Konuk: Hamide Yiğit
Düzenleyen: Tekin Yayınevi
Saat: 14:00-17:00
Yer: Tekin Yayınevi Standı

 

Konuk:Şener İşleyen
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Serhat Küçük
Düzenleyen: Kesit Yayınları
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Kesit Yayınları Standı

 

Konuk: Murat Tavlı
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk: Naim Babüroğlu
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Barış Doster
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Neşe Doster
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Tolga Gürakar
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Tarık Tufan
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Profil Kitap Standı

 

Konuk: Umay Umay
Düzenleyen: 6.45 Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: 6:45 Yayınları Standı

 

Konuk: Alper Çelik
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Ümit Zileli
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Cihan Erdem
Düzenleyen: Kesit Yayınları
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Kesit Yayınları Standı

 

Konuk: Rıza Müftüoğlu
Düzenleyen: Kariyer Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kariyer Yayınları Standı

 

Konuk: Ayla Koca
Düzenleyen: Ren Kitap, Lades Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ren Kitap Standı

 

Konuk: Harun Özkan
Düzenleyen: Ren Kitap, Lades Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ren Kitap Standı

 

Konuk: Şamil Tayyar
Düzenleyen: Yakın Plan Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Yakın Plan Yayınları Standı

 

Konuk: Orhan Osmanoğlu
Düzenleyen: Yakın Plan Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Yakın Plan Yayınları Standı

 

Konuk: Bahadır Yenişehirlioğlu
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Canan Tan
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 14:00-15:00
Yer: İmza Alanı

 

Konuk: Alya Öztanyel
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 14:00-15:00
Yer: İmza Alanı

 

Konuk: Hikmet Anıl Öztekin
Düzenleyen: Hayy Kitap
Saat: 14:00-15:00
Yer: Hayy Kitap Standı

 

Konuk: Siyami Boylu
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Tolga Aydoğan
Düzenleyen: Minval Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Minval Yayınları Standı

 

Konuk: Namık Çınar
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14:00-16:00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Şerafettin Kaya
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14:00-16:00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Gençosman Denizci
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

 

Konuk: Kenan Aydın
Düzenleyen: Bmç Yayıncılık
Saat: 14:00- 16:00
Yer: Bmç Yayıncılık Standı

 

Konuk: Roni War
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: Ebru Demirhan
Düzenleyen: Altın Kitaplar
Saat: 14:00-16:00
Yer: Altın Kitaplar Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Avni Çebi
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Ayla Aydemir
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Hüseyin Türkoğlu
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Özgün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Menekşe Özkaya
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Nidayi Sevim
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Seher Keçe Türker
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Turgut Akaslan
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Zeliha Ergün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Halil Uzuntaş
Düzenleyen: Kent Kitap
Saat: 14:00-17:00
Yer: Kent Kitap Standı

 

Konuk: Aylin Bendis
Düzenleyen: Kent Kitap
Saat: 14: 00-17:00
Yer: Kent Kitap Standı

 

Konuk: Eyüp Cüce
Düzenleyen: Kent Kitap
Saat: 14: 00-17:00
Yer: Kent Kitap Standı

 

Konuk: Adem Özbay
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 14:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Taladro
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk:  Aslı Karabulut
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ephesus Yayınları  Standı
 

Konuk: Fatih Murat Arsal
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ephesus Yayınları  Standı

 

Konuk: Kamuran Akdemir
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Ephesus Yayınları  Standı

 

Konuk: Nilay Toprak
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Ephesus Yayınları  Standı

 

Konuk: Selçuk Alkan
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 15:00-16:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Meriç İzgi
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 15:00-17:00
Yer: İmza Alanı

 

Konuk: Ruhane Koşar
Düzenleyen: Yeni İnsan Yayınevi
Saat: 15:00-17:00
Yer: Yeni İnsan Yayınevi Standı

 

Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: Eksik Parça Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Eksik Parça Yayınları Standı

 

Konuk: Zafer Algöz, Can Yılmaz
Düzenleyen: İnkılâp Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: İnkılâp Yayınları Standı

 

Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk:  Erdal Demirkıran
Düzenleyen: Kashna Kitap Ağacı
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kashna Kitap Ağacı Standı

 

Konuk: Burak Tamdoğan
Düzenleyen: 6.45 Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: 6:45 Yayınları Standı

 

Konuk: Işık Öğütçü
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

 

Konuk: Sinan Akyüz
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

 

Konuk: Revasiye Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 15:00 – 17:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Ramis Çınar
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 15:00-16:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Elif Torun
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat: 15:00-17.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı

 

Konuk: Başak Kızıltan
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 15:00-16:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Bilal Sami Gökdemir
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 15:00- 17:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

 

Konuk: Rasim Özdenören
Düzenleyen: İz Yayıncılık
Saat: 16:00-17:00
Yer: İz Yayıncılık Standı

 

Konuk: Güneş Demirel
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 15:00-17:00  
Yer: Ephesus Yayınları  Standı

 

Konuk: Büşra Toroman
Düzenleyen: Ephesus Yayınları
Saat: 15:00-17:00   
Yer: Ephesus Yayınları  Standı

 

Konuk: Nurullah Genç
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları standı

 

Konuk: İbrahim Veli
Düzenleyen: MGV Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: MGV Yayınları Standı

 

Konuk: Harun Tuncay
Düzenleyen: Çamlıca Basım Yayın
Saat: 17:00- 18:00
Yer: Çamlıca Basım Yayın Standı

 

Konuk: Beşir Ayvazoğlu
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

 

Konuk: Hüsrev Hatemi
Düzenleyen: Dergah Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Dergah Yayınları Standı