Söyleşiler / Konferanslar / Paneller


 

 

Konuk: Seyfettin Bulut
Konu: Kainat Kitabı
Düzenleyen: Kocaeli Kültür ve Eğitim Vakfı
Saat: 12:00-13:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Sibel Eraslan (İPTAL)
Konu: Zamanı Kuran Kadınlar
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 12:00-13:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Ahmet Şimşirgil
Konu: Otağ – Büyük Doğuş
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Ziya Kazıcı
Konu: İslam Medeniyeti ve Müesseseleri
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 13:00-14:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Kahraman Tazeoğlu
Konu: Aşk ve Kitap
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00-15:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Mehmet Aktürk
Konu: Doğum Tarihinizde ve Isminizde Saklı Sırlar 
Düzenleyen: Ceres Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuklar: Oğuz Çetin, Evren Nuri Turhan, Oktay Derelioğlu, Erdoğan Arıkan, Ogün Temizkanoğlu
Konu: Gençlik ve Spor Paneli
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Mehmet Aktürk
Konu: Doğum Tarihinizde ve İsminizde Saklı Sırlar
Düzenleyen: Ceres Yayınları
Saat: 13:00- 14:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Yasemin Çobanoğlu, Hafize Ayvaz
Konu: Kerbela Şahidi Hz. Zeyneb’in Bize Mesajı
Düzenleyen: Kur’an ve Ehl-İ Beyt Kaynaklı Yayınlar
Saat: 15:00-16:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Pelin Çift
Konu: Gündem Ötesi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: H.Osman SARAÇ
Konu: Şair ve Yazar Derneklerinin Faaliyetleri Eleştiriler ve Çözüm Önerileri
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 15:00-16:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: KYÖD ve Aydili Sanat Derneği Üyeleri
Konu: Karma Şiirler
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 16:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Naim Babüroğlu
Konu: Çanakkale 1915- Almanların Büyük Tuzağı
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-17:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Sunay Akın
Konu: Bakmak ile Görmek
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Mehmet Harmancı
Konu: İlim, Hikmet, Marifet
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-18:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Hanefi Avcı, Merve Şebnem
Konu: Gezi-Darbe Hattında Türkiye’ye Karşı Operasyonlar
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: İskender Bayhan
Konu: Gençlik Gelecek Demektir
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın
Saat: 17:00-18:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Durak Pusmaz
Konu: Ailede Mutluluk Prensipleri
Düzenleyen: İnkılâb Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Hasan Kaçan
Konu: Hasan Kaçan’la Hasbihal
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

 

 

İmza Etkinlikleri


Konuk: Melih Tuğtağ
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00- 15:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

 

Konuk: Kadri Durgut
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Damla Günay Demirel
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Hüseyin Koca
Düzenleyen: Tunç Yayınları
Saat: 11:00-18.00
Yer: Tunç Yayınları Standı

 

Konuk: Ali Emrah Kurtulan
Düzenleyen: Karma Kitaplar
Saat: 11:00-17:00
Yer: Karma Kitaplar Standı

 

Konuk: Mustafa Orakçı
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Kayahan Demir
Düzenleyen: Carpe Diem
Saat: 11:00-16:00
Yer: Carpe Diem Standı

 

Konuk: Demirhan Kadıoğlu
Düzenleyen: Vefa Yayınları
Saat: 11:00-16:00
Yer: Vefa Yayınları Standı

 

 
Konuk: Erdal Sarışın
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 
Konuk: Konuk: Erdal Sarışın
Düzenleyen: Cinius Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Cinius Yayınları Standı

 

Konuk: Tuncay Dilci
Düzenleyen: Star Yayınevi Yayınları
Saat: 11:00-19:00
Yer: Star Yayınları Standı

 

Konuk: Güler Güleç
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00- 18:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Hasan Latif Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Sevda Kıdeyş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Mehmet Turaçcı
Düzenleyen: Herdem Yayıncılık
Saat: 11:00-13:00
Yer: Herdem Yayıncılık Standı

 

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Murat Kömür
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Hulusi Eryılmaz
Düzenleyen: Akis Yayınları
Saat: 11:00-17:00
Yer: Akis Yayınları Standı

 

Konuk: Bülent Akyürek
Düzenleyen: C4 Kitap
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

 

Konuk: İsmail Ünver
Düzenleyen : Dolce Vita Kitap
Saat: 11:00- 16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

 

Konuk: Mustafa Çifci
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk: Semih Bulgur
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 11:00-18:00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

 

Konuk: Yasemin Balcı
Düzenleyen: Kumran Yayınları 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Kumran Yayınları Standı

 

Konuk: Büşra Ayar
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

 

Konuk: İsmail Mutlu
Düzenleyen: Mutlu Yayıncılık
Saat: 12:00- 19:00
Yer: Mutlu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Dilek Yıldız
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 12:00 – 17:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Mehmet Öntürk
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Ferit Bilge Gültekin
Düzenleyen:Bayşad
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Ali Ekber Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Nurettin Taşkesen
Düzenleyen: Damla Yayınevi
Saat: 12:00-15:00
Yer: Damla Yayınevi Standı


Konuk: Zafer Bilgi
Düzenleyen: Damla Yayınevi
Saat: 12:00-15:00
Yer: Damla Yayınevi Standı


Konuk: Ayça Bağmen Kaya
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı


Konuk: Yüksel Mert
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 12:00-17:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Süleyman Altunbaş
Düzenleyen: Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Bayşad Standı

 

Konuk: Tuncay Aymelek
Düzenleyen: Papillon Yayınları
Saat: 12:00-16:00
Yer: Papillon Yayınları Stantı

 

Konuk: Enes Çubukçu
Düzenleyen: Papillon Yayınları
Saat: 12:00-14:00  
Yer: Papillon Yayınları Stantı

 

Konuk: Anıl Küsen, Melek Durukan
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 12:00-19:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Stantı

 

Konuk: Orhan Çekiç
Düzenleyen: Kaynak Yayınları
Saat: 12:00-17:00
Yer: Kaynak Yayınları Standı

 

Konuk: Erkan İşeri
Düzenleyen: Pinus Kitap
Saat: 12:00-19:00
Yer: Pinus Kitap Standı

 

Konuk: Sibel Eraslan (İPTAL)
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Ahmed Günbay Yıldız
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Fer İnsanoğlu
Düzenleyen: Yeni İnsan Yayınevi
Saat: 13:00-15:00
Yer: Yeni İnsan Yayınevi Standı

 

Konuk: Sait Köşk
Düzenleyen: Portakal Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Portakal Yayınları Standı

 

Konuk: Uğur Canbolat
Düzenleyen: Portakal Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Portakal Yayınları Standı

 

Konuk: Ahmet Haldun Terzioğlu
Düzenleyen: Panama Yayıncılık
Saat: 13:00-17:00
Yer: Panama Yayıncılık Standı

 

Konuk: Ahmet Buğdaycı, Cuma Buğdaycı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 13:00-18:00
Yer: Kayıhan Yayınları Standı

 

Konuk: Şevket Adnan Şenel
Düzenleyen: Semerkand Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Semerkand Yayınları Standı

 

Konuk: Mehmet Nalbant
Düzenleyen: Semerkand Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Semerkand Yayınları Standı

 

Konuk: Canan A. Düzgan
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 15:00-16:30
Yer: Postiga Yayınları Standı

 

Konuk: Engin Alan
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Ergun Poyraz
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Yasemin Özben
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

 

Konuk: Nazmiye Yazıcı
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 13:00- 19:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Sevda Irmak
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 13:00- 19:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Basri Şen, Kenan Demir
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat:13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Büşra Göçener
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Bildiğin Kitap Yayınları Standı

 

Konuk: Sırrı Er
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

 

Konuk: Ferit Delen
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 13:00- 19:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

 

Konuk: İbrahim Özbay
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap
Saat: 13:00- 19:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

 

Konuk: Mirza Tazegül
Düzenleyen: Altın Kitaplar
Saat: 13:00-16:00
Yer: Altın Kitaplar Standı


Konuk: Nuray Baştan Aydın
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00-15:00
Yer:Fenomen Kitaplar Standı


Konuk: Serap Kurt
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00-15:00
Yer:Fenomen Kitaplar Standı


Konuk: Salim Nizam
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00-15:00
Yer:Fenomen Kitaplar Standı

 

Konuk: Yusuf Efe Göçer, Hakan Baştürk
Düzenleyen:Safa Vakfı
Saat: 13:00-15:00
Yer Safa Vakfı Standı

 

Konuk: Ferhat Şahnacı
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat: 13:00-15.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı

 

Konuk: Elif Kaplan
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 13:00-14:30
Yer: Postiga Yayınları Standı


Konuk: Dilan Aladağ
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Ayşe Ayhan
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Almira Demirkan
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Murat Sakaoğlu
Düzenleyen: Agapi Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Agapi Yayınları Standı

 

Konuk: Prof. Dr. Ziya Kazıcı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Kayıhan Yayınları Standı

 

Konuk: Roni War
Düzenleyen: Ava Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Ava Yayınları Standı

 

Konuk: İrfan Değirmenci
Düzenleyen: İnkılâp Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: İnkılâp Yayınları Standı

 

Konuk: Onur Kulaksızoğlu
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14:00-16:00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

 

Konuk: Talha Aytekin
Düzenleyen: Yakın Plan Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Yakın Plan Yayınları Standı

 

Konuk: Yüksel Yılmaz
Düzenleyen: AZ Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: AZ Kitap Standı

 

Konuk: Naim Babüroğlu
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Ümit Zileli
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Alper Çelik
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 14:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Seray Şahiner
Düzenleyen: Can Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Can Yayınları Standı

 

Konuk: Volkan Pekdemir
Düzenleyen: Şamil Yayınevi
Saat: 14:00-16:00
Yer: Şamil Yayınevi Standı

 

Konuk: Mert Adaş
Düzenleyen: Yakın Plan Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Yakın Plan Yayınları Standı

 

Konuk: Haluk Özdil
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Mehmet Aktürk
Düzenleyen: Ceres Yayınları
Saat: 14:00- 15:00
Yer: Ceres Yayınları Standı

 

Konuk: Meliha Akay
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Truva Yayınları Standı

 

Konuk: Ali Lİdar
Düzenleyen: İthaki Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: İthaki Yayınları Standı


Konuk: Konuk: Birol Tezcan
Düzenleyen: İthaki Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: İthaki Yayınları Standı

 

Konuk: Merve Otçeken
Düzenleyen: Tuti Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Nefes Yayınları Standı

 

Konuk: Emine Can
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat: 14:00-16.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı

 

Konuk: Mustafa Acungil
Düzenleyen: Tuti Kitap
Saat: 14:00-16:00
Yer: Nefes Yayınları Standı

 

Konuk: Doç. Dr. Durak Pusmaz, Ömer Faruk Dere
Düzenleyen: İnkılâb Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: İnkılâb Yayınları Standı

 

Konuk: Arif Toprak
Düzenleyen: Kesit Yayınları
Saat: 14:00- 15:00
Yer: Kesit Yayınları Standı

 

Konuk:  Binnur Tekinalp
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Tarih: 21 Mayıs 2017 Pazar
Saat: 14: 00-16: 00
Yer: Ferfir Yayınları Standı

 

Konuk:  Elif Acar
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14: 00-16: 00
Yer: Ferfir Yayınları Standı

 

Konuk:   Sıtkı Öztürk
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14: 00-16: 00
Yer: Ferfir Yayınları Standı

 

Konuk:  Şeref Yılmaz
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14: 00-16: 00
Yer: Ferfir Yayınları Standı

 

Konuk: Cihan Erdem
Düzenleyen: Kesit Yayınları
Saat: 14:00- 15:00
Yer: Kesit Yayınları Standı

 

Konuk: Kadir Mısıroğlu
Düzenleyen: Sebil Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Sebil Yayınları Standı

 

Konuk: A. Ali Ural
Düzenleyen: Şule Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Şule Yayınları Standı

 

Konuk: Ahmet Şimşirgil
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Canan Tan
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 14:00-15:00
Yer: İmza Alanı

 

Konuk: Ali Kuzu
Düzenleyen: Kariyer Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kariyer Yayınları Standı

 

Konuk: Umut Güner
Düzenleyen: Hayy Kitap
Saat: 14:00-15:00
Yer: Hayy Kitap Standı

 

Konuk: Kemal Özer
Düzenleyen: Hayy Kitap
Saat: 14:00-15:00
Yer: Hayy Kitap Standı

 

Konuk: Gençosman Denizci
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

 

Konuk: Siyami Boylu
Düzenleyen: Cağaloğlu Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Cağaloğlu Yayınları Standı

 

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Avni Çebi
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Ayla Aydemir
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Hüseyin Türkoğlu
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: İbrahim Özgün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Menekşe Özkaya
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Nidayi Sevim
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Seher Keçe Türker
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Aylin Bendis
Düzenleyen: Kent Kitap
Saat: 14:00-17:00
Yer: Kent Kitap Standı

 

Konuk: Eyüp Cüce
Düzenleyen: Kent Kitap
Saat: 14:00-17:00
Yer: Kent Kitap Standı

 

Konuk: Emrah Ateş
Düzenleyen: Kent Kitap
Saat: 14:00-17:00
Yer: Kent Kitap Standı

 

Konuk: Turgut Akaslan
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Zeliha Ergün
Düzenleyen: Akıl Fikir Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Ahmet Turgut
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

 

Konuk: Kemal Yılmaz
Düzenleyen: Yeni İnsan Yayınevi
Saat: 15:00-17:00
Yer: Yeni İnsan Yayınevi Standı

 

Konuk: Aydın Şimşek
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk: Salih Suruç
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 15:00 - 17:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Revasiye Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayıncılık
Saat: 15:00 - 17:00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Erdoğan Oğultekin
Düzenleyen: Eksik Parça Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Eksik Parça Yayınları Standı

 

Konuk: Rabia Osma
Düzenleyen: Epsilon Yayınları
Saat: 15:00-16.00
Yer: Epsilon Yayınları Standı


Konuk: Kahraman Tazeoğlu
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: : 15:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk: Cenk Taner (Keşmeşeker Müzik Grubu Solisti)
Düzenleyen: 6.45 Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: 6:45 Yayınları Standı

 

Konuk: Gülşah Elikbank
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 15:00-17:00
Yer: Doğan Kitap Standı


Konuk: Barış Doster
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Tolga Gürakar
Düzenleyen: Asi Kitap
Saat: 16:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

 

Konuk: Pelin Çift
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: İmza Alanı

 

Konuk: Sunay Akın
Düzenleyen: Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Saat: 17:00-19:00
Yer: Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Standı

 

Konuk: Araştırmacı Yasemin Çobanoğlu ve Hafize Ayvaz
Düzenleyen: Kur’an ve Ehl-İ Beyt Kaynaklı Yayınlar
Saat: 17:00-18: 00
Yer: Kur’an ve Ehl-İ Beyt Kaynaklı Yayınlar Standı

 

Konuk: Hanefi Avcı
Düzenleyen: Tekin Yayınevi
Saat: 14:00-16:00
Yer: Tekin Yayınevi Standı