5 MAYIS

5 MAYIS CUMARTESİ

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

 

Konuk: İzmit Ulugazi İlkokulu  
Konu: Şiir Kitabı Tanıtımı
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği  
Saat: 12:00-13:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Çoşkun Başbuğ - M. Yalçın Yılmaz 
Konu: Türkiye’de Siyaset ve Güvenlik Dengesi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 13:00-14:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Cüneyt Özdemir
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 14:00-15:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Banu Avar
Konu: Dünya Düzeni Nereye?
Düzenleyen: Ezgi Kitabevi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Ahmet Selçuk İlkan
Konu: Şiir Dinletisi 
Düzenleyen: Anayurt Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Lütfü Şehsuvaroğlu
Konu: Ülkücüler
Düzenleyen: Türk Ocakları Kocaeli Şubesi
Saat: 14:00-15:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Mehmet Nuri Yardım
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Damla Yayınları  
Saat: 15:00-16:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Mustafa Ruhi Şirin - Hüseyin Kaya
Konu: Çocuk Kitaplarında Pedagojik Duyarlılık ve Yanlış Avcılık
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kılavuz Gençlik Salonu

 

Konuk: Semih Kaplanoğlu 
Konu: Yönetmenlik
Düzenleyen: H Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Leyla İpekçi 
Konu: Romanda Gerçeklik
Düzenleyen: H Yayınları
Saat: 16:00-17:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Nurettin Taşkesen 
Konu: Söyleşi 
Düzenleyen: Damla Yayınları  
Saat: 16:00-17:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Mehmet Genç 
Konu: Rotasız Seyyah
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Hayati Bice
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Kocaeli Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı
Saat: 17:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: İclal Aydın
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Seyfettin Bulut
Konu: İdeal Gençlik Nasıl Olmalı?
Düzenleyen: Kocaeli Kültür ve Eğitim Vakfı
Saat: 17:00-18:00
Salon: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Mühittin İzzet Kandur
Konu: Generallerin Gecesi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 18:00-19:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Sonia Cihangir 
Konu: Kur’an dinin tek kaynağı
Düzenleyen:  A7 Kitap
Saat:  18:00 – 19:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

Konuk: Ünal Kar
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat: 11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Kadir Albayrak
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Temirağa Demir
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Nil Didem Şimşek
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Bülent Akyürek 
Düzenleyen: C4 Kitap  
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

Konuk: Ercan Uçak
Düzenleyen: Az Kitap
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Cemal Ulu
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Doğan Soydan
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:00-19:00
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Sedat Şenermen, Cazim Gürbüz  
Düzenleyen: Nergiz Yayınevi
Saat: 11:00-19:00
Yer: Nergiz Yayınevi Standı

Konuk: Barış Şimşek 
Düzenleyen: Kumran Yayınevi
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Halil Uzuntaş
Düzenleyen: Kumran Yayınevi 
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Ufuk Tufan 
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Buğdaycı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 12:00-16:00 
Yer: Kayıhan Yayınevi Standı

Konuk: Cuma Buğdaycı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 12:00-16:00 
Yer: Kayıhan Yayınevi Standı

Konuk: Müjgan Gezgin 
Düzenleyen: Zeus Yayınları
Saat: 12:00-16:00 Arası
Yer: Zeus Yayınları Standı

Konuk: Yaren Kayıp-Hatice Karlı Yüksel
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Yaykın-Yunus Coşkun
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Esra Balkan-Ahsen Melek Kocatürk
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Ayşenur Sezer Sever- Büşra Ayar 
Düzenleyen:40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hamdi Gültekin
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk:   Orhan Yılmaz
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:  Naci Bayburt
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:  Mustafa Küpçü, Ruhan Odabaş
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk:  Ömer Akın, Kamuran Özben
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Arif Soysal 
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 13:00-17:00 
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Hatice Altunay        
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 13:00-17:00
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Eda Tokuç Balbay    
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 13:00-17:00  
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Rafik Elekber 
Düzenleyen: Araz Yayınları
Saat: 13:00-16:00
Yer: Araz Yayınevi Standı

Konuk: Kebuter Hakverdi 
Düzenleyen: Araz Yayınları
Saat: 13:00-16:00
Yer: Araz Yayınevi Standı

Konuk: Esmira Fuad 
Düzenleyen: Araz Yayınları 
Saat: 13:00-17:00
Yer: Araz Yayınevi Standı

Konuk: Ayşe Kelce - Sergiu Mancioc
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar           
Saat: 13:00-15:00
Yer: Fenomen Kitaplar Yayınevi Standı

Konuk: Salim Nizam
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar           
Saat: 13:00-15:00
Yer: Fenomen Kitaplar Yayınevi Standı

Konuk: Serap Kurt
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar           
Saat: 13:00-15:00
Yer: Fenomen Kitaplar Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Öztürk
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Toprak Işık 
Düzenleyen: Tudem Yayınları 
Saat: 13:00–15:00 
Yer: Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: Müjde Aklanoğlu
Düzenleyen: Hasrem Yayınları 
Saat: 13:00–18:00
Yer: Hasrem Yayınları Standı

Konuk: Tolga Uluaydın
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Müslim Karakuş
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Başak Günay
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Cem Ayaz
Düzenleyen: Doğu Kitabevi 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Gürkan Hacır
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat:  13:00-16:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Sadık Albayrak
Düzenleyen: Doğu Kitabevi  
Saat: 13:00-15:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Şahin Ciner
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Barış Doster
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Ümit Ertaç Zileli
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Necdet Saraç
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Mevlüt Soysal
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

Konuk: Sultan Polat
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Işık Öğütçü
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Alfa Yayınları Standı  

Konuk: Toğan Kuter Eren
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: H. Osman Saraç   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Dilek Mert             
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Şair Feryadi          
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Besim İmamoğlu   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: İzzettin Akyapı 
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Aydın Arif
Düzenleyen: İskenderiye Kitap
Saat: 14:00-17:00
Yer: İskenderiye Kitap Standı

Konuk: Nuhan Nebi Çam
Düzenleyen: Bilge Kültür Sanat Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: İmza Alanı

Konuk: Zafer Algöz-Can Yılmaz
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 14:00-18:00 
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Tanju Babacan
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 14:00-16:00 Arası
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Emre Şerif Turgut   
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap 
Saat: 14:00-16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Neşe Ağaoğlu 
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap 
Saat: 14:00-16:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Nadide Utku–Serap Şakir–Selma Gün
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00–16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınevi Standı

Konuk: Ercan Yılmaz
Düzenleyen: Şule Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Şule Yayınları Standı

Konuk: Nuhan Nebi Çam
Düzenleyen:  Bilge Kültür Sanat Yayınları
Saat:  14:00-16:00
Yer: Bilge Kültür Sanat Yayınları Standı

Konuk: Mehmet Ercan
Düzenleyen: Hayy Kitap Yayınları  
Saat: 14:00-15:00
Yer: Hayy Kitap Yayınevi Standı

Konuk: Süleyman Kurt
Düzenleyen: Hayy Kitap Yayınları  
Saat: 14:00-15:00
Yer: Hayy Kitap Yayınevi Standı

Konuk: Canan Tan
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 14:00-15:00
Yer: İmza Alanı

Konuk: Roen Medreo
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 14.00-18.00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Elif Çırak
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 14:00-19:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Cüneyt Özdemir
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 15:00-17:00
Yer: İmza Alanı

Konuk: Ömer Özen
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Selçuk İlkan
Düzenleyen: Anayurt Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Anayurt Yayınevi Standı

Konuk: Banu Avar
Düzenleyen: Ezgi Kitabevi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Ezgi Kitabevi Standı

Konuk: Mehmet Nuri Yardım
Düzenleyen: Damla Yayınları  
Saat: 16:00-18:00
Yer: Damla Yayınları Standı

Konuk: Semih Kaplanoğlu 
Düzenleyen: H Yayınları
Saat: 17:00-19:00 
Yer: H Yayınları Standı

Konuk: Leyla İpekçi 
Düzenleyen: H Yayınları
Saat: 17:00-19:00
Yer: H Yayınları Standı

Konuk: Nurettin Taşkesen 
Düzenleyen: Damla Yayınları  
Saat: 17:00-18:00
Yer: Damla Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Ruhi Şirin-Hüseyin Kaya
Düzenleyen: Karma Kitaplar 
Saat: 16:00-17:00
Yer: Karma Kitaplar Standı

Konuk: İclal Aydın
Düzenleyen: Artemis Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Salon: Artemis Yayınları Standı

Konuk: Hayati Bice
Düzenleyen: Kocaeli Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı
Saat: 18:00-20:00
Yer: Kocaeli Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Standı

Konuk: Sonia Cihangir 
Düzenleyen:  A7 Kitap
Saat:  19:00 – 20:00
Yer: A7 Kitap Standı