6 MAYIS

6 MAYIS PAZAR

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

Konuk: Serdar Tuncer
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 12:00-13:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Sultan Tarlacı
Konu: Aşk Gelir Akıl Gider: Tasavvuftan Bilime Aşk
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 12:00-13:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Hurşit Ekinci
Konu: Değerler Eğitimi
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 12:00-13:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu  

 

Konuk: Hasan Basri Bilgin       
Konu: Yeni Çağın Güneşi Fatih Sultan Mehmet
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 12:00-13:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Hanefi Avcı
Konu: Devlet Bilgisi - Neden Emniyette Değiliz?
Düzenleyen: Tekin Yayınevi  
Saat: 13:00-14:00 
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Pelin Çift-Tufan Gündüz
Konu: Tarih Bizi Çağırıyor
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi  
Saat: 13:00-14:00 
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Deniz Erten
Konu: İşaret-Miraç-Bilim-Tasavvuf
Düzenleyen: Destek Yayınları  
Saat: 13:00-14:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu  

 

Konuk: Kahraman Tazeoğlu
Konu: Okumayan Toplumda Yazar Olmak
Düzenleyen: Destek Yayınları  
Saat: 14:00-15:00 
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Reyhan Erdoğan
Konu: Mutsuzluğun Nedenleri
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Tuluhan Tekelioğlu     
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: ÇYDD (Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği)
Saat: 14:00 15:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu  

 

Konuk: Mete Yarar
Konu: Önümüzdeki Dönemde Güvenlik Stratejileri
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00-15:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Erol Erdoğan-H. Salih Zengi-  
Nihat Vuran
Konu: Çocuk Dergileri Ne İşe Yarar?
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: H. İhsan Sönmez
Konu: Sevginin Dili
Düzenleyen: Ekinoks Yayınları
Saat: 15:00-16:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Ataol Behramoğlu ve Haluk Çetin 
Konu: Şiire Müzikle Yolculuk
Düzenleyen: Tekin Yayınevi  
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Kemal Hamamcıoğlu
Konu: Birini Sevdiğin Zaman Şehrin Nüfusu Bir’e İner
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 15:00-16:00
Salon: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Sedat Şenermen
Konu: Algı Yönetimi
Düzenleyen: Nergiz Yayınları  
Saat: 16:00-17:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Güven İslamoğlu
Konu: Doğa ve İnsan
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Metanet Oğuz             
Konu: Hastalıkların Duygusal Sebepleri
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 16:00-17:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Adem Turgut - İsmet Çiğit
İsmail Kahraman - Sadun Çetin
Galip Ataman (Moderatör)
Konu: Kocaeli Medyası ve Bilge Şehir Kocaeli 
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu  

 

Konuk: Aret Vartanyan
Konu: Aşk’tan İş’e Hayalleri Gerçek Kılmak
Düzenleyen: A7 Kitap  
Saat: 17:00-18:00
Yer: Kılavuz Gençlik Salonu

 

Konuk: Handan Özduygu
Düzenleyen: Payidar Yayınları
Konu: İlliyyun Sohbeti
Saat: 17:00-18:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Beyza Akyüz
Konu: Şifahen Masallar
Düzenleyen: Tudem Yayınları  
Saat: 17:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu  

 

Konuk: Cansu Canan Özgen
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Hayrettin Şahin
Konu: Nasıl Kafaya Takmayız?
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu  

 

Konuk: Ganire Paşayeva
Konu: Türk Dünyasının Sorunlarının Çözümünde Aydınların Rolü
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Şener Aksu
Konu: Her Gün Şiir Yazılır Mı? Şiir Okuma Etkinliği
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Ömer Asan-Oğuz Şenses- Ercan Yılmaz
Konu: Roman Kahramanları
Düzenleyen: Heyamola Yayınları  
Saat: 19:00-20:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu  

 

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Ayten Öztürk
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 11:00-20:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Cumali Sever   
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-14:00
Yer: Genç Hayat Standı

Konuk: Bülent Akyürek 
Düzenleyen: C4 Kitap  
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

Konuk:   Mutahhara Arlı Özkök
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk:   Kadir Albayrak
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Temirağa Demir
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Nil Didem Şimşek
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Doğan Soydan
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:00-19:00
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Sedat Şenermen-Cazim Gürbüz  
Düzenleyen: Nergiz Yayınevi  
Saat: 11:00-18:00
Yer: Nergiz Yayınevi Standı

Konuk: Barış Şimşek 
Düzenleyen: Kumran Yayınevi
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Halil Uzuntaş
Düzenleyen: Kumran Yayınevi 
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Arif Soysal 
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-19:00
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Hatice Altunay        
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-19:00
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Eda Tokuç Balbay    
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-19:00 
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Buğdaycı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 12:00-16:00 
Yer: Kayıhan Yayınevi Standı

Konuk: Cuma Buğdaycı
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 12:00-16:00 
Yer: Kayıhan Yayınevi Standı

Konuk: Ercan Uçak
Düzenleyen: Az Kitap
Saat: 12:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Cemal Ulu
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat:  12:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 12:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Yaren Kayıp-Hatice Karlı Yüksel
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Yaykın-Yunus Coşkun
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Esra Balkan-Ahsen Melek Kocatürk
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Ayşenur Sezer Sever-Büşra Ayar 
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hamdi Gültekin
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Ufuk Tufan 
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 12:00-18:00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Serdar Tuncer
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 13:00-14:00
Yer: İmza Alanı

Konuk: Sultan Tarlacı
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Hasan Basri Bilgin       
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 13:00-14:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Hurşit Ekinci
Düzenleyen: Kayıhan Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Kayıhan Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Orakçı 
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 13:00-16:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Neslihan Önderoğlu
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı
Saat: 13:00-16:00
Yer: Günışığı Kitaplığı Standı

Konuk: Ayşe Kelce-Sergiu Mancioc
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar           
Saat: 13:00-15:00
Yer: Fenomen Kitaplar Yayınevi Standı

Konuk: Salim Nizam
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar           
Saat: 13:00-15: 00
Yer: Fenomen Kitaplar Yayınevi Standı

Konuk: Alpay Asar
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Roberto Murat Özdemir
Düzenleyen: Ceres Yayınları
Saat: 13:00-15:00 
Yer: Ceres Yayınları Standı

Konuk:  Melek Turgay
Düzenleyen: Pötikare Yayıncılık
Saat: 13:00-15:00
Yer: Pötikare Yayınevi Standı 

Konuk: Tolga Uluaydın
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Başak Günay
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Hasan Basri Bilgin
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Saadettin Öztürk 
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat:  13:00 18:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Cem Ayaz
Düzenleyen: Doğu Kitabevi 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Timur Davletov
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Cihangir Akşit
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Nurhayat Özcan
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Sadi Karakaş
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk: Merhmet Ali Öz
Düzenleyen: Asi Kitap 
Saat: 13:00-18:00
Yer: Asi Kitap Standı

Konuk:   Orhan Yılmaz
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:  Naci Bayburt
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:  Ruhan Odabaş, Anıl Küsen
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk:  Ömer Akın, Zeynep Karaca, Münire Tuğ
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Fuat Sevimay
Düzenleyen:  Hep Kitap 
Saat:  14:00-15:00
Yer: Hep Kitap Standı

Konuk: Doğu Yücel
Düzenleyen:  Can Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Can Yayınları Standı
 
Konuk: Neslihan Önderoğlu
Düzenleyen:  Can Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Can Yayınları Standı

Konuk:   İkbal Gürpınar
Düzenleyen:  Hayykitap Yayınları 
Saat:  14:00-16:00
Yer: İmza Salonu

Konuk: Hanefi Avcı
Düzenleyen: Tekin Yayınevi  
Saat: 14:00-16:00 
Yer: Tekin Yayınevi Standı

Konuk: Pelin Çift-Tufan Gündüz
Düzenleyen: Yeditepe Yayınları 
Saat: 14:00-16:00 
Yer: Yeditepe Yayınları Standı

Konuk: Murat Akan
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Hasan Ali Toptaş  
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 14:00-16:00 
Yer: Alfa Yayınları Standı
Konuk: Metanet Oğuz
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer:  Hayat Yayınları Standı

Konuk: Rıdvan Aklan
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: Metin Uca
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat:  14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Vural Atılgan
Düzenleyen: Kanes Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Kanes Yayınları Standı

Konuk: Mehmet Sedat Kurt
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat:  14:00-16:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Melis Taşkın–Nuran Güral
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00–16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınevi Standı

Konuk: Toğan Kuter Eren
Düzenleyen: Çınaraltı Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Çınaraltı Yayınları Standı

Konuk: Mehmet Sedat Kurt
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 14:00-16:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Ahmet Durukal
Düzenleyen: Olympia Yayınları
Saat: 14:00-17:00
Yer: Olympia Yayınevi Standı

Konuk: H.Osman Saraç- Çiçek Köse   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Dilek Mert-Şair Feryadi                    
Düzenleyen: Bayşad
Saat:  14:00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Besim İmamoğlu   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14: 00 -17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Can Yılmaz
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 14:00-18:00 Arası
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Zafer Algöz  
Düzenleyen: İnkılap Yayınları
Saat: 14:00-18:00 Arası
Yer: İnkılap Yayınları Standı

Konuk: Emre Şerif Turgut   
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap 
Saat: 14:00-17:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Neşe Ağaoğlu 
Düzenleyen: Dolce Vita Kitap 
Saat: 14:00-17:00
Yer: Dolce Vita Kitap Standı

Konuk: Kemal Özer
Düzenleyen: Hayy Kitap Yayınları  
Saat: 14:00-15:00
Yer: Hayy Kitap Yayınevi Standı

Konuk: Canan Tan
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 14:00-15:00
Yer: İmza Alanı

Konuk: Ömür Kurt 
Düzenleyen: Doğan Egmond
Saat: 14:00-15:00
Yer: Doğan Egmond Standı

Konuk: Ahmet Sarı-Ahmet Karakulak
Düzenleyen: Heyamola Yayınları  
Saat: 14:30-17:00
Yer: Heyamola Yayınları Standı

Konuklar: Fırat Caner-Arzu Alkan-Barış Ağır
Düzenleyen: Heyamola Yayınları  
Saat: 14:30-17:00
Yer: Heyamola Yayınları Standı

Konuklar: Merve Akbaydoğan-Oğuz Şenses-Özkan Dursun
Düzenleyen: Heyamola Yayınları  
Saat: 14:30-17:00
Yer: Heyamola Yayınları Standı

Konuk: Deniz Erten
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 14:00-18:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Işık Öğütçü
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 14:00-16:00 
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Sinan Akyüz
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 15:00-17:00 
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Nermin Yıldırım
Düzenleyen:  Hep Kitap 
Saat:  15:00-17:00
Yer: Hep Kitap Standı

Konuk: Kemal Hamamcıoğlu
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 15:00 -16:00
Yer: Doğan Kitap Standı

Konuk: Kahraman Tazeoğlu
Düzenleyen: Destek Yayınları  
Saat: 15:00-17:00 
Yer: İmza Alanı

Konuk: Recep Seyhan 
Düzenleyen:  Bilge Kültür Sanat Yayınları
Saat:  15:00-17:00
Yer: Bilge Kültür Sanat Yayınları Standı


Konuk: Mete Yarar
Düzenleyen: Destek Yayınları  
Saat: 15:00-17:00
Yer: Destek Yayınları  Standı

Konuk: Hasan Basri Bilgin
Düzenleyen: Damla Yayınları  
Saat: 15:00-18:00
Yer: Damla Yayınları Standı

Konuk: Tuluhan Tekelioğlu     
Düzenleyen: Çydd 
Saat: 15:00 17:00
Yer: Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Standı 

Konuk: Recep Seyhan  
Düzenleyen: Bilge Kültür Sanat Yayınları
Saat: 15:00-17:00
Yer: Bilge Kültür Sanat Yayınları Standı

Konuk: Reyhan Erdoğan
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 15:00-18:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

Konuk: Aret Vartanyan
Düzenleyen: A7 Kitap 
Saat: 18:00-19:00 
Yer: A7 Kitap Standı

Konuk: Ataol Behramoğlu Ve Haluk Çetin 
Düzenleyen: Tekin Yayınevi  
Saat: 16:00-18:00
Yer: Tekin Yayınevi  Standı

Konuk: H. Salih Zengin
Düzenleyen: Minika Çocuk 
Saat: 16:00-17:00
Yer: Minika Çocuk Standı

Konuk: Erol Erdoğan 
Düzenleyen: İz Yayıncılık
Saat: 16:00-17:00
Yer: İz Yayıncılık Standı

Konuk: H. İhsan Sönmez
Düzenleyen: Ekinoks Yayınları
Saat: 16:00-18:00 
Yer: Ekinoks Yayınları Standı

Konuk: Erhan Tuncer
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 16:00-19:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

Konuk: H.İhsan Sönmez
Düzenleyen: Ekinoks Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Ekinoks Yayınevi Standı

Konuk: Handan Özduygu
Düzenleyen: Payidar Yayınları
Saat: 18:00-20:00
Yer: Payidar Yayınları Standı

Konuk: Hakim İzzet Durak
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat: 17:00-19:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

Konuk: Metanet Oğuz             
Düzenleyen: Hayat Yayınları
Saat: 17:00-19:00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Beyza Akyüz 
Düzenleyen: Tudem Yayınları 
Saat: 18:00-20:00  
Yer: Tudem Yayınları Standı

Konuk: Cansu Canan Özgen
Düzenleyen: Kronik Kitap 
Saat: 18:00-20:00
Yer: Kronik Kitap Standı

Konuk: Hayrettin Şahin
Düzenleyen: Alfa Psikoloji Yayınları
Saat:  19:00-20:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları Standı

Konuk: Şener Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 19:00- 20:00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuklar:  Ömer Asan- Oğuz Şenses- Ercan Yılmaz
Düzenleyen: Heyamola Yayınları  
Saat: 20:00-21:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu