7 MAYIS

7 MAYIS PAZARTESİ

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

Konuk: Musa Mert
Konu: Peygamberimiz Ve Çocuklar
Düzenleyen:  Kayalıpark Yayınları
Saat:  11:00 – 12:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Mete Gündoğan
Konu: Küresel Ekonomi ve Faiz
Düzenleyen: MTTB
Saat: 12:00-13:00
Yer: Kılavuz  Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Müge Uçar
Konu: Siyasi Gündem
Saat: 14:00 - 15:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Dağıstan Çetinkaya-Ersin Şahin- Ferit Avcı
Konu: Çocuk Kitaplarında Bir İmkan Ve Sorun Olarak Resim
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kılavuz  Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Atife Batur
Konu: Kelime-i Tevhid 
Düzenleyen: Payidar Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Rasim Özdenören-Asım Gültekin
Konu: Medeniyet Konuşmaları
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Oktay Hacımusalı  
Konu: Azerbaycan Sovyet Literatürü ve Mir Celal
Düzenleyen: Araz Yayınları  
Saat: 16:00-17:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Birsen Ekim Özen
Konu: Çocuklarla Söyleşi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kılavuz  Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Deniz Bayramoğlu
Konu: TV’de Ne Konuşuyor, Neleri Merak Ediyoruz? 
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Aşkım Kapışmak
Konu: İnsanız İşte
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 17:00-18:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Gazeteci-Yazar H. Osman Saraç 
Konu: Kültür Sanat Etkinlikleri ve Sivil Toplum
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 17:00-18:00
Yer: Karamürsel Alp Konfernas Salonu

 

Konuk: Suat Özdemir,Ömer Akın,Mahir Dönmez
Ruhan Odabaş,Zeynep Karaca,Tuğçe Asiye Ballı
Dilek Ayrıbaş,Ümit Salih Bolol
Müzik Grubu: Ufuk Pekmertol,Fethi Çaçan
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 15:00-17:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Veli Caydı,Derya Koç,Münire Tuğ
Mehmet Şen, Aslınur Akpınar, Tuğçe Ateş, Selma Zümre Sezgin
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Müzik Grubu: Ufuk Pekmertol,Fethi Çaçan
Saat: 15:00-17:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Kocaeli Şairleri
Konu: Şiir Dinletisi ve Şair Atışmaları
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 18:00-19:00
Yer: Karamürsel Alp Konfernas Salonu

 

Konuk: Süleyman Özışık
Konu: Gündem Üzerine
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 
Saat: 18:00-19:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

Konuk: Hidayet Karakuş    
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00  
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Erol Altun
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00  
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Nevin Alan
Düzenleyen: Siyer Yayınları
Saat: 11:00-13:00 
Yer: Siyer Yayınları Standı

Konuk: Erdoğan Oğultekin   
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Cemal Ulu
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Ayşe Gül Kara Zorlu
Düzenleyen: Bişnev Yayıncılık
Saat: 11:00-17:00
Yer: Bişnev Yayıncılık Standı

Konuk: Bülent Akyürek 
Düzenleyen: C4 Kitap  
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

Konuk: Mutahhara Arlı Özkök
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk:   Kadir Albayrak
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Barış Şimşek 
Düzenleyen: Kumran Yayınevi
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Halil Uzuntaş
Düzenleyen: Kumran Yayınevi 
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Doğan Soydan
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:30-19:00
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Mehmet Güler
Düzenleyen: Morpa Yayınları
Saat: 12:00-15:00
Yer: Morpa Yayınları Standı

Konuk: Yaren Kayıp-Hatice Karlı Yüksel
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Yaykın-Yunus Coşkun
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Esra Balkan-Ahsen Melek Kocatürk
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Musa Mert
Düzenleyen:  Kayalıpark Yayınları
Saat:  12:00 – 13:00
Yer: Kayalıpark Yayınları Standı

Konuk: Ayşenur Sezer Sever-Büşra Ayar 
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hamdi Gültekin
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Musa Mert
Düzenleyen:  Kayalıpark Yayınları
Saat:  12:00 – 14:00
Yer: Kayalıpark Yayınları Standı

Konuk: Talha Yıldız
Düzenleyen: Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk: Naci Bayburt
Düzenleyen: Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk: Orhan Yılmaz
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk: Ruhan Odabaş, Kamuran Özben, Ömer Akın
Düzenleyen: Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Mete Gündoğan
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat: 13:00-14:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Dilek Yıldız 
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat: 13:00-18:00  
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Tolga Uluaydın
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Başak Günay
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Şener Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınevi

Konuk: Dilek Mert-Şair Feryadi                     
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Besim İmamoğlu-H. Osman Saraç    
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Faruk Öndağ
Düzenleyen: Timaş Yayınları  
Saat: 14:00-15:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Himaye Önk
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Rasim Özdenören, Asım Gültekin
Düzenleyen: İz Yayıncılık  
Saat: 16:00-17:00
Yer: İz Yayıncılık Standı

Konuk: Atife Batur
Düzenleyen: Payidar Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Payidar Yayınları Standı

Konuk: Yrd. Doç. Dr. Şefaattin Deniz  
Düzenleyen:  Bilge Kültür Sanat Yayınları
Saat:  17:00-19:00
Yer: Bilge Kültür Sanat Yayınları Standı

Konuk: Şefaattin Deniz  
Düzenleyen: Bilge Kültür Sanat Yayınları
Saat: 17:00-19:00
Yer: Bilge Kültür Sanat Yayınları Standı 

Konuk: Birsen Ekim Özen
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 17:00-18:00
Yer: Timaş Yayınları Standı