8 MAYIS

8 MAYIS SALI

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

Konuk: Faruk Öndağ
Konu: Bi Müsaade Sınavım Var
Düzenleyen: TÜGVA
Saat: 12:00-13:00
Yer: Kılavuz  Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Ali İhsan Adıgüzel
Konu: Sosyal Medyada İletişim
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği  
Saat: 12:00-13:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Aşkın Güngör
Konu: Dedektiflik Atölyesi
Düzenleyen: Tudem Yayınları  
Saat: 13:00-14:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Kebuter Hakverdi 
Konu: Savaş Edebiyatı Ve Kadın
Düzenleyen: Araz Yayınları  
Saat: 14:00-15:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Melih Tuğtağ
Konu: Bu Nasıl Süper Kahraman?
Düzenleyen: Genç Hayat
Saat: 14:00-15:00
Yer: Kılavuz  Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Muhammet Tunca
Konu: Hayal Gemisinin Kaptanı Olmak 
Düzenleyen: Mina Yayınları  
Saat: 14:00-15:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Hayati İnanç
Konu: Can Veren Pervaneler
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Şener Aksu
Konu: Futbol Benim Neyim Olur?
Düzenleyen: Ekinoks Yayınları
Saat: 15:00-16:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Umut Dinçşahin
Konu: İdeal Takımlar
Düzenleyen: Aktiffelsefe İzmit Şubesi
Saat: 13:00-14:00 
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Erol Yılmaz- Asiye Kakırman Yıldız
Konu: Kütüphanelerimiz Okuyan Çocuklara Ne Diyor?
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Yer: Kılavuz  Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Nefise Atçakarlar
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Kılavuz  Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Yaşar Hacısalihoğlu
Konu: Hedef Ülke, Yükselen Güç Türkiye
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Buket Uzuner
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Mustafa Tatcı 
Konu: Yunus Emre’nin İzinde
Düzenleyen:  H Yayınları
Saat: 17:00-18:00 
Yer: Kılavuz  Gençlik Sahnesi

 

Konuk: İsmail Şahinbaş           
Konu: Kocaeli Yürüyüş Parkurları
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00-19:00
Salon: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Bilal Yalçıner
Konu: Sağlıklı Yaşam ve Refleksoloji
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Salon: Karamürsel Alp  Konferans Salonu

 

Konuk: Ayşe Çalık Ross
Konu: Nicomedia Tarihi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 19:00-20:00
Salon: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Mustafa Özel
Konu: Milli Devletten Medeni Devlete Türkiye
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 19:00-20:00
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Büşra Nebati
Düzenleyen: Carpe Diem Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Carpe Diem Kitap Standı

Konuk: Melih Tuğtağ
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat:  11:00-14:00
Yer: Genç Hayat Yayınları Standı

Konuk: Tuncel Altınköprü
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-14:00
Yer: Genç Hayat Yayınları Standı

Konuk: Aşkın Güngör 
Düzenleyen: Tudem Yayınları 
Saat: 11:00-14:00
Yer: Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: Bülent Akyürek 
Düzenleyen: C4 Kitap  
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

Konuk: Mutahhara Arlı Özkök
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk:   Elif Reyya Naz
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Hidayet Karakuş
Düzenleyen:  Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00  
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen:  Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Erdoğan Oğultekin   
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Cemal Ulu
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat:  11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-19:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00 
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Murat Kömür
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Doğan Soydan
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:00-19:00
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Yahya Türkeli
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 11:00-19:00
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Barış Şimşek 
Düzenleyen: Kumran Yayınevi
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Halil Uzuntaş
Düzenleyen: Kumran Yayınevi 
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Feyza Hepçilingirler
Düzenleyen: Doğan Egmond 
Saat: 11:00-15:00
Yer: Doğan Egmond Standı

Konuk: Şiirsel Taş
Düzenleyen: Doğan Egmond 
Saat: 11:00-15:00
Yer: Doğan Egmond Standı

Konuk: Yaren Kayıp- Hatice Karlı Yüksel
Düzenleyen:40’lar Kulübü Yayınevi
Saat:12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Yaykın- Yunus Coşkun
Düzenleyen:40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Esra Balkan- Ahsen Melek Kocatürk
Düzenleyen:40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Ayşenur Sezer Sever- Büşra Ayar 
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hamdi Gültekin
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Necip Kahraman
Düzenleyen: Zinde Yayınları  
Saat:  13:00- 18:00
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Tolga Uluaydın
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Başak Günay
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Talha Yıldız
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk: Mustafa Sefa Güvenir
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk: Ruhan Odabaş, Kamuran Özben, Ömer Akın
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Prof. Dr. Gencay Zavotçu
Düzenleyen:  Alfa Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Ercanlar
Düzenleyen:  Destek Yayınları
Saat: 14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Oya Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00–16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınevi Standı

Konuk: Oya Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00–16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınevi Standı

Konuk:  H. Osman Saraç   
Düzenleyen:  Bayşad
Saat:  14: 00 -17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Ahmet Omurca
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Mustafa Tilci
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14: 00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Dilek Mert             
Düzenleyen:  Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Şair Feryadi
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Besim İmamoğlu   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17:00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Muhammet Tunca
Düzenleyen: Mina Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer: Mina Yayınları Standı

Konuk: Kebuter Hakverdi 
Düzenleyen: Araz Yayınları  
Saat: 15:00-17:00
Yer: Araz Yayınları  Standı

Konuk: Hayati İnanç
Düzenleyen: BKY-Babı Ali Kültür Yay.
Saat: 16:00-18:00
Yer: BKY-Babı Ali Kültür Yay. Standı

Konuk: Mustafa Tatcı 
Düzenleyen: H Yayınları
Saat: 18:00-19:00
Yer: H Yayınları Standı

Konuk:  Şener Aksu
Düzenleyen: Ekinoks Yayınları
Saat: 16:00-19:00 
Yer: Ekinoks Yayınevi Standı

Konuk: Gonca Yıldız
Düzenleyen: Ekinoks Yayınları
Saat: 16:00-18:00
Yer: Ekinoks Yayınevi Standı

Konuk: Nefise Atçakarlar
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat:  17:00-19:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Buket Uzuner
Düzenleyen:  Alfa Yayınları
Saat: 18:00-19:00 
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Bilal Yalçıner
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 19:00-20:00
Salon: Alfa Yayınları Standı