9 MAYIS

9 MAYIS ÇARŞAMBA

SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

 

 

Konuk: Nevzat Çiçek
Konu: Değişen Dengeler ve Ortadoğu
Düzenleyen: MTTB
Saat: 12:00-13:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konu: Deyim Ve Atasözleri Etkinliği
Düzenleyen:  Pötikare Yayıncılık
Saat: 12:00-13:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Doğan Soydan
Konu: Çocuk Kitaplarında Olmaması Gereken Hususlar.
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 12:00-13:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Sümeyye Ceylan
Konu: Çocuğun Hayatında Bilimin Yeri
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13:00-14:00
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Talha Uğurluel 
Konu: Payitahtın Son Sahibi II. Abdülhamid
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00-15:00 
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Tuncel Altınköprü
Konu:  Yaşam Boyu Başarı, Değerler Eğitimi Ve Macera Romanları
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Sunay Akın
Konu: Ey Özgürlük
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00 
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Mevlâna İdris
Konu: Hayvan Sevgisi, Merhamet Ve Çocuk 
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00-16:00
Moderatör: Mevlâna İdris
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Ege
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: A7 Kitap 
Saat: 15:00-16:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Abdullah Ağar
Konu: Türkiye’nin terör ve güvenlik sorunu: Riskler, fırsatlar
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00 
Yer: Yahya Kaptan Konferans Salonu

 

Konuk: Şeyda Betül Kılıç
Konu: Hızlı Hayatta, Yavaşla Ve Mutlu Ol
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00-17:00
Salon: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Seyfettin Karamızrak
Konu: Ailede Çocuk Eğitimi
Düzenleyen: Kocaeli Kent Konseyi
Saat: 17:00-18:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Şermin Yaşar 
Konu: Oyuncu Anne
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00 
Yer: Kılavuz Gençlik Sahnesi

 

Konuk: Oğuzhan Köseoğlu
Konu: Çocuklarda Sınav Kaygısı ve Sınav Stresi
Düzenleyen: Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür V. Kocaeli İl Bşk.
Saat: 17:00-18:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Abdulkadir Turan
Konu: Zengîler Dönemi ve Selahattin Eyyubi
Düzenleyen: Kocaeli UMUTDER
Saat: 18:00-19:00 
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Kemal Karadayı
Konu: Zor İnsanlarla Geçinme Sanatı
Düzenleyen:  Aktiffelsefe İzmit Şubesi
Saat:  18:00-19:00 
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Refika Nemez
Konu: İbn-İ Sina Ve Sağlık
Düzenleyen: Aktiffelsefe İzmit Şubesi
Saat:  19:00-20:00 
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Ümit Malkoçoğlu        
Konu:  Kocaeli Doğa Ve Yaban Hayatı     
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 19:00-20:00
Salon: Akçakoca Konferans Salonu

 


İMZA ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Mine Sota
Düzenleyen: Genç Timaş Yayınları
Saat: 11:00-15:00
Yer: Genç Timaş Yayınları Standı

Konuk: Kayahan Demir
Düzenleyen: Carpe Diem Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Carpe Diem Kitap Standı

Konuk: Füsun Çetinel 
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı
Saat: 11:00-14:00
Yer: Günışığı Kitaplığı Standı

Konuk: Hidayet Karakuş
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00 
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Doğan Soydan
Düzenleyen: Özlem Yayınevi
Saat: 13:00-19:00
Yer: Özlem Yayınevi Standı

Konuk: Barış Şimşek 
Düzenleyen: Kumran Yayınevi
Saat: 11:00-18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Halil Uzuntaş
Düzenleyen: Kumran Yayınevi 
Saat:  11:00–18:00
Yer: Kumran Yayınevi Standı

Konuk: Nevin Alan
Düzenleyen: Siyer Yayınları
Saat: 11:00-13:00 
Yer: Siyer Yayınları standı

Konuk: Elif Reyya Naz
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Hünkar Dağlı
Düzenleyen:  Göl Kitap
Saat:  11:00-18:00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Bülent Akyürek 
Düzenleyen: C4 Kitap  
Saat: 11:00-19:00
Yer: C4 Kitap Standı

Konuk: Tuncel Altınköprü
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-14:00
Yer: Genç Hayat Yayınları Standı

Konuk: İbrahim Ünsal
Düzenleyen: Genç Hayat Yayınları
Saat: 11:00-14:00
Yer: Genç Hayat Yayınları Standı

Konuk: Ülker Kurtcan
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00 -14:00
Yer: Akis Yayınevi Standı


Konuk: Murat Kömür
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Bilal Özbay
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 11:00-15:00
Yer: Akis Yayınevi Standı

Konuk: Erdoğan Oğultekin   
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-18:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Cemal Ulu
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-18:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Sibel Ferik
Düzenleyen: Az Kitap 
Saat: 11:00-18:00
Yer: Az Kitap Standı

Konuk: Ayla Çınaroğlu 
Düzenleyen: Tudem Yayınları 
Saat: 11:00-15:00 
Yer: Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: Serpil Tuncer 
Düzenleyen:  Zinde Yayınları  
Saat: 12:00-16:00
Yer: Zinde Yayınları Standı

Konuk: Banu Savu
Düzenleyen: Doğan Egmond 
Saat: 12:00-15:00
Yer: Doğan Egmond Standı

Konuk: Yaren Kayıp-Hatice Karlı Yüksel
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hasan Yaykın- Yunus Coşkun
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Esra Balkan- Ahsen Melek Kocatürk
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Ayşenur Sezer Sever- Büşra Ayar 
Düzenleyen: 40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Hamdi Gültekin
Düzenleyen:40’lar Kulübü Yayınevi
Saat: 12:00-18:00
Yer: 40’lar Kulübü Yayınevi Standı

Konuk: Aytaç Koşan
Düzenleyen: Fenomen Kitaplar
Saat: 13:00-15: 00
Yer: Fenomen Kitaplar Standı

Konuk:   Mustafa Sefa Güvenir
Düzenleyen:  Vefa Yayınevi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Vefa Yayınevi Standı

Konuk:  Ruhan Odabaş, Ömer Akın
Düzenleyen:  Aydili Sanat Derneği
Saat: 13:00-17:00
Yer: Aydili Sanat Derneği Standı

Konuk: Başak Günay
Düzenleyen: 5 Şubat Yayınları
Saat: 13:00-17:00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

Konuk: Soner Koşan
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 13:00-15:00
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk:  Saadettin Öztürk 
Düzenleyen:  Doğu Kitabevi
Saat:  13:00 18:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Elif Çırak
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 14:00-19:00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Dilek Mert             
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Şair Feryadi          
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14: 00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Besim İmamoğlu   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: H. Osman Saraç   
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14: 00-17: 00
Yer: Bayşad Standı


Konuk: İsmail Daşdemir
Düzenleyen: Bayşad
Saat: 14:00-17: 00
Yer: Bayşad Standı

Konuk: Gül Anasal
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14:00–16:00
Yer: Aydili Sanat Yayınevi Standı

Konuk: Ahmet Turgut 
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 15:00-16:00 
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Talha Uğurluel 
Düzenleyen: Timaş Yayınları 
Saat: 15:00-17:00 
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Sunay Akın
Düzenleyen: İş Bankası Kültür Yayınları
Saat: 16:00–18:00
Yer: İş Bankası Kültür Yayınları Standı

Konuk: Hüseyin Hatemi
Düzenleyen: Kur’an ve Ehl-i Beyt Kaynaklı Yayınlar
Saat: 16:00-18:00
Yer: Kur’an ve Ehl-i Beyt Kaynaklı Yay. Standı

Konuk: Ege
Düzenleyen: A7 Kitap 
Saat: 16:00-18:00
Yer: A7 Kitap Standı

Konuk: Ahmet Ümit 
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 17:00-19:00 
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Şeyda Betül Kılıç
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00-18:00
Salon: İmza Alanı

Konuk: Şermin Yaşar 
Düzenleyen: Elma Yayınevi
Saat: 18:00-20:00 
Yer: Elma Yayınevi Standı