Sosyal Medya

10 Ekim Salı

 

Etkİnlİk Broşürü

 

 

 

SÖYLEŞİ VE KONFERANS ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Alptekin Cevherli - Gülseren Delibaş
Konu: Bir Tarih Romanı- Okumanın Önemi Ve Atatürk 
Düzenleyen: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Derneği
Saat: 11.00-12.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Yasin Pamuk
Konu: kültür Sanat Üzerine 
Düzenleyen: Evrensel Kültür ve Sanat Derneği
Saat 11.00 – 12:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konu: Yaşlılık ve Huzurevleri
Konuk: Erdoğan Eriçyel
Saat: 12:00-13:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Ali Ural
Konu: Edebiyat Ve Samimiyet
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13.00 -14.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

Konuk: Resul Orman
Konu: Yavuz Sultan Selim Han
Düzenleyen: Evrensel Kültür ve Sanat Derneği
Saat: 13.00-14:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Umut Dinçşahin
Konu:  Vaktinden Önce Mutsuz Olma
Düzenleyen: Aktiffelsefe İzmit Şubesi
Saat: 13.00 -14.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Celaleddin Çelik
Konu: Mekânın Telkini: Müzikten Mimarlığa Poetik Seyahatler
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14.00-15.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

Konuk: Lemi Filozof
Konu: Lemi Abi Ve Zuzi Uzay Macerası
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15.00-16.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Suphi Saatçi
Konu: Medeniyetin Beşiği Şehir          
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00 – 15:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu 

 

Konuk: Ersin Bilge
Düzenleyen: Ateş Yayımcılık
Saat: 14:00- 15.00  
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Nurdan Damla
Konu: Evlilikte Mutluluğun Sırları
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15.00 - 16.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

Konuk: Erol Erdoğan
Konu: N'apsak Bu Anneleri Ve Babaları?
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15.00- 16.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

Konuk: E. Emin Öztürk
Düzenleyen: Melekler Yayıncılık
Saat: 16.00-17.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Orhan Toker
Konu: Dijital Çağda Ebeveyn Olmak
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16.00-17.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

Konuk: Hayati İnanç
Konu: Hayata Şiirden Bakmak
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16.00-17.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Genç Kalemler
Konu: Şiir Dinletisi
Düzenleyen: Kocaeli Kadın Şair Ve Yazarlar Platformu
Saat: 17.00-18.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Haluk Öztekin
Konu: Kocaeli Eğitim Tarihi
Düzenleyen: Anayurt Yayınları
Saat: 17.00-18.00
Yer:  Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: İhsan Süreyya Sırma
Konu: Selahaddin Eyyubi’yi Anlamak
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17.00-18.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

 

 

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Ali Turan        
Saat: 10.00 – 18.00
Yer: Poesis Kitap Standı

 

Konuk: Özcan Kıyıcı
Saat: 10.00-19.00
Yer: Göl Yayınları Standı

 

Konuk: Mesut Güler
Saat: 10.00 -17.00
Yer: 44 Yayınları Standı

 

Konuk: Ahmet Yıldız
Saat: 10.00 – 18.00
Yer: Hazer Yayınları Standı

 

Konuk: Elif Çiftçi Yılmaz
Saat: 10.30 13.30
Yer: Floki Çocuk Yayınları Standı

 

Konuk: Ömür Uzel
Saat: 10.30 – 12.30
Yer: Timaş Çocuk Standı

 

Konuk: Nesrin Hazer Yıldız
Saat: 10.00 – 18.00
Yer: Hazer Yayınları Standı

 

Konuk: Özcan Kıyıcı
Saat: 10.00-19.00
Yer: Göl Yayınları Standı

 

Konuk: Nazım Çelik
Saat: 11.00 – 19.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

 

Konuk: Şule Gizem Büyükboz
Saat: 11.00-18.00
Yer: Kırmızı Leylek /Alaska Yayınevi Standı

 

Konuk: İsrafil Baran
Saat: 11.00-18.00
Yer: Kırmızı Leylek /Alaska Yayınevi Standı

 

Konuk: Özlem Pazvant
Saat: 11.00 - 17.00
Yer: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Alptekin Cevherli
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Cem Şahin
Saat: 11.00- 19.00
Yer:  Kitap Müptelası Yayınları Standı

 

Konuk: Sultan Yılmaz Karadağ
Saat: 12.00 -17.00
Yer: Cennet Bahçesi Yayınları Standı

 

Konuk: Naciye Karakuş Kıvanç
Saat: 12.00 -17.00
Yer: Cennet Bahçesi Yayınları Standı

 

Konuk: Yakup Işık
Saat: 12.00 – 18.00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

 

Konuk: Gül Anasal
Saat: 12.00 – 17.00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Ayşegül Poyrazoğlu
Saat: 12.00 – 18.00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

 

Konuk: Gül Anasal
Saat: 12.00 – 17.00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Celaleddin Çelik
Saat: 14.00-15.00
Yer: Ketebe Yayınları Standı

 

Konuk: Çetin Deniz
Saat: 13.00 17.00
Yer: 44 Yayınları Standı

 

Konuk:  Selçuk Sofular
Saat: 13.00- 15.00
Yer:  Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Melek Turgay
Saat: 13.30 16.00
Yer: Floki Çocuk Yayınları Standı

 

Konuk: Ali Ural
Saat: 14.00 -15.30
Yer: Şule Yayınları Standı

 

Konuk: Ecem Ağırlar
Saat: 14.00- 15.00
Yer: Tılsım Yayınları Standı

 

Konuk: Lemi Filozof
Saat: 16.00-17.00
Yer: Yeşil İmza Alanı

 

Konuk: Ersin Bilge
Saat: 15.00- 17.00  
Yer: Ateş Yayımcılık Standı

 

Konuk: Serdar Dumansız
Saat: 16:00- 19:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Orhan Toker
Saat: 17.00-19.00
Yer: Turuncu İmza Alanı

 

Konuk: E. Emin Öztürk
Saat: 17.00-19.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

 

Konuk: Hayati İnanç
Saat: 17.00-19.00
Yer: Mavi İmza Alanı

 

Konuk: Haluk Öztekin
Saat: 17.00 -19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

 

Konuk: Nurdan Damla
Saat: 16.00- 17.00
Yer: Hayat Yayınları Standı

Konuk: Erol Erdoğan
Saat: 16.00- 17.00
Yer:  Gri İmza Alanı

 

Konuk: İhsan Süreyya Sırma
Saat: 18.00-19.00
Yer: Beyan Yayınları Standı

 

Konuk: Tuğba Demirer
Saat: 18:30-19:30
Yer:  Nesil Yayınları Standı

To top
0px
ETKİNLİK