Sosyal Medya

7 Ekim Cumartesi

 

Etkİnlİk Broşürü

 

 

 

SÖYLEŞİ VE KONFERANS ETKİNLİKLERİ

Konuk: Ercan Kesal
Konu: Cebimdeki Ekmek Kırıntıları     
Düzenleyen: Kronik Yayıncılık
Saat: 13.00 – 14.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu 

 

Konuk: Salih Zengin
Konu: Ya Tablet Ya Kitap
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13.00- 14.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu 

 

Konuk: Hüseyin Tapik 
Konu: Bebeğimi Beklerken Merak Ettiklerim
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat:  13.00 – 14.00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu 

 

Konuk: İlker Balkan
Konu: Kimdir Bu Romancı?
Düzenleyen: Kanon Kitap
Saat: 13.00-14.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Taşansu Türker
Konu: Cumhuriyet’in Yeni Yüzyılında Yeni Dünya Politikası    
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14.00 -15.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu 

 

Konuk: Ümit Meriç
Konu: Seyyahların Aynasında Şehirler  
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14.00 -15.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu 

 

Konuk: Suphi Saatçi
Konu: Medeniyetin Beşiği Şehir          
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14:00 – 15:00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu 

 

Konuk: Mert Arık
Konu: Neden Hayal Kurmalıyız?
Düzenleyen:  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:  14:00 – 15:00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk:  Şermin Yaşar
Konu: Şermin Yaşar’la Söyleşi 
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15.00 -16.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu 

 

Konuk: Şükrü Erbaş
Konu: Şiir: İnsanın Dünya Şarkısı 
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:  15.00 – 16.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu 

 

Konuk: Erem Şentürk  
Konu: 100. Yılında Büyük Türkiye’yi Anlamak
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15.00 -16.00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Elif Doğan 
Konu: Aile İçi Eğitim 
Düzenleyen: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Derneği
Saat: 15.00 -16.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Merve Gülcemal
Konu: Ailede Din Eğitimi
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00 -17:00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu 

 

Konuk: Hasan Ayaz
Konu: Tarihteki Esrarengiz Olaylar
Düzenleyen: Anayurt Yayınları
Saat: 16.00-17.00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Julia Sena Yamanoğlu
Konu: İki Dünya Arasında
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16:00 -17:00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu 

 

Konuk: Emin Efendi    
Konu: İlişkilerde Yapılan Manipülasyonlar
Düzenleyen: Giz Kitap
Saat:16.00 -17.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Mim Kemal Öke
Konu: Neysen Onu Okursun! Ne Okursan Onu Olursun!
Düzenleyen:  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17:00 -18:00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu 

 

Konuk: Şener Aksu
Konu: Söyleşi
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 17.00- 18.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Yavuz Yiğit
Konu: Gençleri Harekete Geçirme Rehberi  
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 17.00- 18.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu 

 

Konuk: Yusuf Kaplan
Konu: Kitapsız Bir Dünya Kurulamaz
Düzenleyen:  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:  18.00- 19.00
Yer:  Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

 

 

 

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Mesut Güler
Saat: 10.00 -17.00
Yer: 44 Yayınları Standı

 

Konuk:  Özcan Kıyıcı
Saat:10.00-19.00
Yer:  Göl Yayınları Standı

 

Konuk:  Basri Yıldız
Saat: 10.00-19.00
Yer:  Göl Yayınları Standı

 

Konuk:  Aytaç Y. Bozkurt
Saat: 10.00-19.00
Yer:  Göl Yayınları Standı

 

Konuk: Ali Turan      
Saat: 10.00 – 18.00
Yer: Poesis Kitap  Yayınları Standı

 

Konuk: Nezahat Polat Bora  
Saat: 10.00 – 18.00
Yer: Poesis Kitap  Yayınları Standı

 

Konuk: Ahmet Yıldız- Nesrin Hazer Yıldız
Saat: 10.00 – 18.00
Yer: Hazer Yayınları Standı

 

Konuk: Meryem İtimat
Saat: 11.00-18.00
Yer: Kırmızı Leylek /Alaska Yayınevi Standı

 

Konuk: İsrafil Baran
Saat: 11.00-18.00
Yer: Kırmızı Leylek /Alaska Yayınevi Standı

 

Konuk: Cem Şahin
Saat: 11.00-19.00
Yer:  Kitap Müptelası Yayınları Standı

 

Konuk:  Yasemin Gökay
Saat:  11.00-19.00
Yer:  Kitap Müptelası Yayınları Standı

 

Konuk:  Sabriye Nişancı
Saat:  11.00-19.00
Yer:  Kitap Müptelası Yayınları Standı

 

Konuk: Melek Kavşut
Saat: 11.00 - 17.00
Yer: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Elif Doğan
Saat: 11.00-15.00
Yer: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk : E. Emin Öztürk
Saat : 11.00 – 19.00
Yer : Melekler Yayıncılık Standı

 

Konuk: Nedim Birol Yürüten
Saat: 12.00 – 18.00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

 

Konuk: Vural Kaya
Saat: 12.00 -13.30
Yer: Şule Yayınları Standı

 

Konuk: Tuğba Demirer
Saat: 12.00-15.00
Yer:  Nesil Yayınları Standı

 

Konuk: Sultan Yılmaz Karadağ
Saat: 12.00 -17.00
Yer: Cennet Bahçesi Yayınları Standı

 

Konuk: Naciye Karakuş Kıvanç
Saat: 12.00 -17.00
Yer: Cennet Bahçesi Yayınları Standı

 

Konuk: Ayşegül Poyrazoğlu
Saat: 12.00 – 18.00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

 

Konuk: Şener Aksu
Saat: 12.00 – 17.00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

 

Konuk: Arif Soysal
Saat:  13.00-18.00
Yer: Zinde Yayıncılık Standı

 

Konuk: Hicabi Demirci
Saat: 13.00-15.00
Yer: Tudem Yayın Grubu Standı

 

Konuk:  Şerife Badısaba
Saat:  13.00-19.00 
Yer:  Göl Yayınları Standı

 

Konuk: N. G. Kabal
Düzenleyen: Martı Yayınları
Saat: 13.00- 15.00
Yer: Turkuaz İmza Alanı

 

Konuk:  Zeynep Sey
Düzenleyen: Martı Yayınları
Saat: 13.00-15.00
Yer: Turkuaz İmza Alanı

 

Konuk:  Dilek Kerem
Saat:  13.00-18.00
Yer: Zinde Yayınları Standı

 

Konuk:  Gönül Erenler
Saat:  13:00 -15.00
Yer: Puslu Yayınları Standı

 

Konuk:  Güngör Dinç
Saat:  13.00-18.00
Yer: Zinde Yayınları Standı

 

Konuk: Şenol Ceviz
Saat: 14.00-16.00
Yer: Giz Kitap Standı

 

Konuk: Emin Efendi 
Saat:14.00- 16.00
Yer: Giz Kitap Standı

 

Konuk: Hüseyin Tapik          
Saat:14:00 – 16:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

 

Konuk:  Ercan Kesal
Saat:  14:00 – 16:00
Yer: Mavi İmza Alanı

 

Konuk: Salih Zengin
Saat:  14:00 – 16:00
Yer: MinikaGo Yayınları Standı

 

Konuk: Işıl Işık
Saat: 14.00- 16.00
Yer: Bordo İmza Alanı

 

Konuk: Ümit Meriç   
Saat: 15:00 -17:00
Yer: Yeşil İmza Alanı

 

Konuk: Mert Arık
Saat:  15:00 – 17:00
Yer: Gri İmza Alanı

 

Konuk: Suphi Saatçi 
Saat:  15:00 – 17:00
Yer: Ötüken Neşriyat Standı

 

Konuk: Gamze Karadağ
Saat: 15.00 -17.00
Yer: 5 Şubat Yayınları Standı

 

Konuk: Ali Ulvi Özdemir
Saat:  15:00- 17:00
Yer:  Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Aziz Yıldırım
Saat:  15.00- 18.00
Yer: Tılsım Yayınları Standı

 

Konuk: Taşansu Türker
Saat: 15.00 -16.00
Yer: Kronik Kitap Standı 

 

Konuk:  Şermin Yaşar          
Saat: 16:00 -18:00
Yer: Turuncu İmza Alanı 

 

Konuk: Şükrü Erbaş
Saat:  16:00 – 18:00
Yer: Mor İmza Alanı 

 

Konuk: Hüseyin Demiralp
Saat:  16.00-18.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

 

Konuk: Julia Sena Yamanoğlu
Saat: 17:00 -19:00
Yer: Pembe İmza Alanı 

 

Konuk: Merve Gülcemal      
Saat: 17:00 -19:00
Yer: Yeşil İmza Alanı

 

Konuk: Hasan Ayaz
Saat: 17:00-19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

 

Konuk:  Yavuz Yiğit
Saat:  18.00- 19.00
Yer:  Turkuaz İmza Alanı

 

Konuk: Mim Kemal Öke
Saat: 18:00 -20:00
Yer: Timaş Yayınları Standı 

 

Konuk:  Yusuf Kaplan
Saat:  19.00- 21.00
Yer:  Mavi İmza Alanı

 

To top
0px
ETKİNLİK