Sosyal Medya

9 Ekim Pazartesi

 

Etkİnlİk Broşürü

 

 

 

SÖYLEŞİ VE KONFERANS ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Anıl Basılı
Konu: Çocuk Okuma Kulübü
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 13.00- 14.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

Konuk: Adnan Güneş
Konu: İçinde Bulunduğumuz Zaman Diliminde Geleceğe Nasıl Bakmalıyız? 
Düzenleyen: Cennet Bahçesi Milli Oyunlar Yayınları
Saat:13.00- 14.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Elif Çiftçi Yılmaz - İlkay Noylan
Konu: Çocuğun Kişilik Gelişiminde Edebiyatın Önemi
Saat: 13.00 14.00
Yer: Karamürsel Alp Salonu

 

Konuk: Beşir Ayvazoğlu
Konu: Turgut Cansever / Dünyayı Güzelleştirmek
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:14.00- 15.00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu

 

Konuk: Sertaç Abi
Konu: Dijitalin Gerçek Yüzü
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:13.00- 14.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

Konuk: Hakan Çelik
Konu:  Türkiye ve Dünyanın Gündemi: Fırsatlar, Riskler, Yeni Olgular
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:14.00- 15.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Ahmet Anapalı
Konu: Sultan II. Abdülhamid Han ve Değişmeyen Senaryo
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:14.00- 15.00
Yer:  Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

Konuk: Erhan Kolbaşı
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat:14.00-15.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Sami Çakır
Konu: Şiirle Hasbihal
Düzenleyen: Anayurt Yayınları
Saat: 15.00-16.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Şenol Soydan
Konu: Türk Mitoloji Kahramanları
Düzenleyen: Anayurt Yayınları
Saat: 15.00-16.00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu    

 

Konuk: Nedim Şener
Konu: Kurallara Uyan Değil, Kural Koyan Türkiye
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:15.00- 16.00
Yer:  Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

Konuk: Bahar Eriş
Konu: 21. Yüzyılda Başarı Becerileri
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:15.00- 16.00
Yer:  Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Yavuz Dizdar
Konu: Sağlık Üzerine Sohbetler
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:16.00- 17.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

Konuk: Hakan Mengüç
Konu: Kalbin Uyanışı
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:16.00- 17.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk:  Prof. Dr. Osman Çakmak
Düzenleyen:  Akıl Fikir Yayınları
Saat:16.00-17.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Cemil Yaman
Düzenleyen: Anayurt Yayınları

Konu: Kent ve Kültür
Saat: 16.00- 17.00
Yer: Karamürsel Alp Konferans Salonu 

 

Konuk: Sıtkı Aslanhan
Konu: Bu Çağda Aile Olmak
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:17.00- 18.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

Konuk: Müfit Can Saçıntı
Konu: Şehir Ve Doğal Hayat
Düzenleyen: Kocaeli Yayıncılar ve Kitapçılar Derneği
Saat: 17.00- 18.00
Yer: Selim Sırrı Paşa Konferans Salonu

 

Konuk: Abdullah Köktürk  
Saat:17.00-18.00
Yer: Süleymanpaşa Konferans Salonu

 

Konuk: Yılmaz Vural / Moderatör: Yasin Dallı
Konu: Şehir ve Futbol
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat:18.00- 19.00
Yer: Akçakoca Konferans Salonu

 

 

 

 

İMZA ETKİNLİKLERİ

 

Konuk: Alişan Yılmaz 
Saat:  10.00 – 18.00
Yer: Poesis Kitap Standı

 

Konuk: Ahmet Yıldız- Nesrin Hazer Yıldız
Saat: 10.00 – 18.00
Yer: Hazer Yayınları Standı

 

Konuk: Mesut Güler
Saat: 10.00 -17.00
Yer: 44 Yayınları Standı

 

Konuk:  Hadiye Kaptan
Saat:  10.00-19.00 Gün Boyu
Yer:  Göl Yayınları Standı

 

Konuk: Ayşe N. Hatunoğlu
Saat: 10.00-19.00
Yer: Göl Yayınları Standı

 

Konuk: Özcan Kıyıcı
Saat: 10.00-19.00
Yer: Göl Yayınları Standı

 

Konuk: Hadiye Kaptan
Saat: 10.00-19.00
Yer: Göl Yayınları Standı

 

Konuk: Ayşe N. Hatunoğlu
Saat: 10.00-19.00
Yer: Göl Yayınları Standı

 

Konuk: Özlem Pazvant
Saat: 11.00 – 19.00
Yer: Melekler Yayıncılık Standı

 

Konuk: Selahattin Duman
Saat:  11.00 – 14.00
Yer: Siyer Yayınları Standı

 

Konuk: Behice Karadeniz
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Cem Şahin
Saat:  11.00-19.00
Yer:  Kitap Müptelası Yayınları Standı

 

Konuk:  Murat Cavga
Saat:  11:00
Yer: Puslu Yayınları Standı

 

Konuk: Şule Gizem Büyükboz
Saat: 11.00-18.00
Yer: Kırmızı Leylek /Alaska Yayınevi Standı

 

Konuk: İsrafil Baran
Saat: 11.00-18.00
Yer: Kırmızı Leylek /Alaska Yayınevi Standı

 

Konuk: Ergün Demir
Saat: 11.00-17.00
Yer: Kocaeli Şairler Ve Yazarlar Derneği Standı

 

Konuk: Müzeyyen Ocaklı
Saat: 12.00 – 18.00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

 

Konuk: Sultan Yılmaz Karadağ
Saat: 12.00 -17.00
Yer: Cennet Bahçesi Yayınları Standı

 

Konuk: Naciye Karakuş Kıvanç
Saat: 12.00 -17.00
Yer: Cennet Bahçesi Yayınları Standı

 

Konuk: Bahtiyar Gül
Saat: 12.00 -13.30
Yer: Şule Yayınları Standı

 

Konuk: Ayşegül Poyrazoğlu
Saat: 12.00 – 18.00
Yer: Birlikte Kitaplar Yayınevi Standı

 

Konuk:  Gönül Erenler
Saat:  13:00 -15.00
Yer: Puslu Yayınları Standı

 

Konuk: Anıl Basılı
Saat:14.00- 16.00
Yer: Gri İmza Alanı

 

Konuk: Elif Çiftçi Yılmaz
Saat: 14.00 – 16.00
Yer: Floki Çocuk Yayınları Standı

 

Konuk: Adnan Güneş
Saat:14.00- 17.00
Yer: Milli Oyunlar Yayınları Standı

 

Konuk: Yılmaz Daşçıoğlu
Saat: 14.00 -15.30
Yer: Şule Yayınları Standı

 

Konuk: İlkay Noylan
Saat: 14.30 16.00
Yer: Floki Çocuk Yayınları Standı

 

Konuk: Çağrı Odabaşı
Saat:13.00 – 15.00
Yer: Sincap Kitap Standı

 

Konuk: Beşir Ayvazoğlu
Saat:15.00- 17.00
Yer: Alfa Kitap Standı

 

Konuk: Ahmet Anapalı
Saat:15.00- 17.00
Yer: Profil Kitap Standı

 

Konuk: Sıtkı Aslanhan
Saat:15.00- 17.00
Yer: Yeşil İmza Alanı

 

Konuk: M. Alper Türedi
Saat: 15.00- 18.00
Yer: Tılsım Yayınları Standı

 

Konuk: Erhan Kolbaşı
Saat: 15.00-17.00
Yer: Destek Yayınları Standı

 

Konuk: Şenol Soydan
Saat: 15:00-18.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

 

Konuk: Sami Çakır
Saat: 16.00 -18.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

 

Konuk: Nedim Şener
Saat:16.00- 18.00
Yer: Turuncu İmza Alanı

 

Konuk: Bahar Eriş
Saat:16.00- 17.00
Yer:  Mor İmza Alanı

 

Konuk: Ahmet Akarsu
Saat: 16.00 -17.30
Yer: Şule Yayınları Standı

 

Konuk: Şenol Soydan
Saat: 16.00-18.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

 

Konuk: Cemil Yaman
Saat: 17.00- 19.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

 

Konuk: Yavuz Dizdar
Saat: 17.00- 19.00
Yer: Hayy Kitap Standı

 

Konuk: Osman Çakmak
Saat: 17:00- 19:00
Yer: Akıl Fikir Yayınları Standı

 

Konuk: Müfit Can Saçıntı
Saat: 18.00- 20.00
Yer: Anayurt Yayınları Standı

 

Konuk: Yılmaz Vural 
Saat:18.00- 19.00
Yer:  Turuncu İmza Alanı

To top
0px
ETKİNLİK